Ukryte Terapie - Czego ci lekarz nie powie CZĘŚĆ 1 J. Zięba

48,00 zł
Brutto

Książka "Ukryte Terapie" powstała po wielu latach analiz, badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które nawet w środowisku medycznym są zupełnie nieznane.

Ilość
Add to wishlist
Dostępne

 

Polityka prywatności

 

Koszty i czas dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Gwarancja bezpiecznych zakupów.

UKRYTE TERAPIE
"Czego ci lekarz nie powie"
CZĘŚĆ 1

  • Autor:  Jerzy Zięba
  • Wydawnictwo: Egida Consulting Sp. z o.o.S.J.
  • Ilość stron: 335
  • Oprawa: miękka
  • Cena: 45,00 zł

 

Książka "Ukryte Terapie" powstała po wielu latach analiz, badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które nawet w środowisku medycznym są zupełnie nieznane.
Dla niektórych czytelników tytuł zabrzmi może niczym "rozważania z zakresu teorii spiskowych". Tymczasem, dzięki wyjątkowemu talentowi "szperacza" Autora otrzymujemy dobrze udokumentowaną pozycję, bogatą w niezwykle istotne, a skrzętnie pomijane wyniki badań. Narracja nie jest oparta o przypuszczenia, niesprawdzone doniesienia czy myślenie życzeniowe. W pewnym sensie to owoc prac badawczych prowadzonych i zebranych w różnych zakątkach świata, podanych czytelnikowi w taki sposób, że lektura jest intrygująca od pierwszej do ostatniej strony. To zbiór kilkunastu, momentami nieco sarkastycznych "opowieści" o tych "elementach:, o które rozpaczliwie wołają nasze organizmy, a których brak nie pozwala na efektywne użycie genialnej broni, jaka znajduje się "na wyposażeniu" każdego człowieka - tj. układu immunologicznego ( o nim samym również jest mowa ). To pasjonująca i odkrywcza lektura, w której Jerzy Zięba prowadzi czytelnika przez świat najistotniejszych mikro- i makroskładników pokarmowych, jakimi są m.in. witaminy, minerały, tłuszcze, itd.


Autor w książce zamieścił dedykację: " Książkę tę dedykuję Mamie i moim dzieciom: Zosi i Omarowi"


Książka przeznaczona jest dla:
- pacjentów
- rodziców
- lekarzy
oraz dla ludzi dbających o zdrowie


ZASTOSOWANIE ZAWARTEJ W KSIĄŻCE WIEDZY ZAPOBIEGA I LECZY. JEST TO LEKTURA PASJONUJĄCA NIE TYLKO ZE WZGLĘDU NA ZAWARTOŚĆ, ALE RÓWNIEŻ FORMĘ W JAKIEJ ZOSTAŁA NAPISANA.

Lek.med.Rafał Baron


Część pierwszą czyta się, jak straszny kryminał. Różnica polega na tym, że w normalnym kryminale zabija się jedną lub kilka osób. [...] W drugiej części odnosi się przede wszystkim do lekarzy. Co bowiem zrobi chory, jeżeli nie ma dostępu do preparatów i metod pozostających w ręku lekarzy. Co bowiem zrobi chory, jeżeli nie ma dostępu do preparatów i metod pozostajacych w ręku lekarzy. Satysfakcja jest ogromna, gdy pomaga się tam, gdy autorytety medyczne odstąpiły od dalszego leczenia.

Dr n.med. Antoni Krasicki


GŁOWNE TEMATY KSIĄŻKI:

- LECZENIE SYMPTOMÓW, A CO Z PRZYCZYNĄ?

- CZY PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY JEST SPRAWCĄ ZŁEGO?

- UKŁAD ODPORNOŚCIOWY

- WITAMINA C - NIEZNANE MEDYCYNIE OBLICZE

- WITAMINA D - FAKTY I MITY

-OSTEOPOROZA I ... NIEZNANA WITAMINA K2

- WITAMINA A - CZEGO O NIEJ NIE WIEMY

- WITAMINA E - JAKIEJ NIE ZNAMY

- MINERAŁY I ICH ZNACZENIE DLA ZDROWIA CZŁOWIEKA

- JOD I CHOROBY TARCZYCY - KOMPROMITACJA WSPÓŁCZESNEJ MEDYCYNY

- TŁUSZCZE - SPRAWA PROSTA, ALE ... MAŁO ZNANA

! ORAZ DODATEK SPECJALNY - JAK MA WYGLĄDAĆ WALKA Z NOWOTWORAMI W POLSCE ?!

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom.

Specyficzne kody

ean13
9788394513009

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Terapia sokowa - czas na juicing / Erin Quuon & Briana Stockton
  • Brak na stanie

"Terapia sokowa - czas na juicing" to książka pełna niekończących się inspiracji. Dieta sokowa to dieta która jest przyjemna, lekka i smaczna. Pice włąsnoręcznie przygotowanych soków wyzwala w nas pokłady pozytywnej energii, sprawia że nasze samopoczucie staje się coraz lepsze. Nie tylko zdrowo żyjemy ale także chudniemy więc... czas na juicing!

Świeże soki i ich oczyszczająca moc Steve Meyerowitz
  • Brak na stanie

Wiele uwagi poświęcamy sprzątaniu naszych domów, czyniąc to raz w tygodniu czy raz w miesiącu, dokonujemy wiosennych i zimowych porządków, grabimy liście, strzyżemy trawniki itp. Ileż energii poświęcamy tym czynnościom! Gdybyście tylko część tej pedanterii skierowali na oczyszczenie naszego wewnętrznego domu. 

Świeże soki z warzyw i owoców/ Dr S.Cabot
  • Brak na stanie

Tytuł wziął się z historii S.Cabot. Jej babcia miała kłębuszkowe zapalenie nerek i lekarze powiedzieli, że wkrótce umrze (były to lata 30.). Dziadek Cabot przyrządzał dla swojej żony soki (był dietetykiem), które ocaliły jej życie. Babcia dożyła 78 lat. 

Zsokowani  100 przepisów na soki, smoothies i zielone koktajle/ Eric Helms
  • Brak na stanie

Wzmocnij zdrowie, popraw wygląd i samopoczucie. Przygotuj się na rewolucyjną transformację swego podniebienia i organizmu. Najświeższe soki i najpożywniejsze smoothies dostarczą twojemu organizmowi ogromnej dawki energii, witamin, przeciwutleniaczy, dodadzą ci wigoru, rozświetlą cenę i rozjaśnią umysł. Schudniesz, poczujesz się lepiej, rozbłyśniesz pięknem i odzyskasz radość życia.

Korzystając ze strony, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.