Sezonowe owoce i warzywa - wyciśnij pełnię smaku z darów lata dzięki wyciskarce wolnoobrotowej BioChef!
Sprawdź, które sezonowe warzywa i owoce możesz wykorzystać do stworzenia idealnego soku i pysznych lodów w wyciskarce wolnoobrotowej BioChef!
Read More
Blendery i ich ogromna moc
Blendery do koktajli dostępne w naszym sklepie, pozwolą na przygotowaniu wielu ciekawych koktajli warzywnych i owocowych. Wiele inspiracji i przepisów na wyciskane soki i koktajle można znaleźć na naszym blogu - artykuły oraz porady.
Read More
Dehydrator - poznaj jego funkcje
Dehydrator to urządzenie do suszenia żywności z zachowaniem wszystkich dobroczynnych wartości odżywczych dla naszego organizmu. Można w nim suszyć wiele składników jak na przykład: grzyby, zioła, ryby, mięso i wiele więcej. Ogranicza nas jedynie nasz umysł.
Read More
Zalety picia soku z wyciskarki wolnoobrotowej
Jeśli zastanawiasz się, jakie są zalety picia soku z wyciskarki wolnoobrotowej, to warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z picia świeżych soków, a wyciskarka wolnoobrotowa jest jednym z najlepszych sposobów na przygotowanie zdrowego i pysznego napoju.
Read More
Prasy do oleju
Każda osoba interesująca się zdrowym odżywianiem doskonale wie, że należy spożywać zdrowe tłuszcze, takie jak oleje tłoczone na zimno. Nieocenioną pomoc w tym aspekcie stanowią domowe prasy do oleju. Dzięki nim w prosty sposób można wykonać wiele pysznych olejów do sałatek oraz do smażenia.
Read More

Korzystając ze strony, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.