Wyciskarki

Aktywne filtry

Wyciskarka do soków Biochef Atlas Whole Slow...

1 950,00 zł

Rewolucyjna pionowa wyciskarka do soku Atlas Whole Slow Juicer posiada największy otwór wsadowy o średnicy 8cm oraz wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

Wyciskarka do soków Kuvings B6000+ i mincer

2 130,00 zł

Ulepszona wersja wyciskarki B6000+ teraz w gratisie z mincerem do past i sorbetów! Wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak proste, a to dzięki specjalnemu opatentowanemu ślimakowi od Kuvingsa, wyciska się super łatwo, szybko i przyjemnie. Wyciskarka do soków Kuvings to gwarancja wysokiej jakości produktu, który posłuży Ci na długie lata!

Wyciskarka do soków Angel 8500S - stal chirurgiczna
  • Wyprzedaż!
  • Brak na stanie

Wyciskarka do soków Angel 8500S - stal...

7 990,00 zł

Angel 8500s to najlepsza wyciskarka do soków na świecie. Najnowszy model najlepszej na świecie wyciskarki soku firmy Angel Juicers. Została wykonana w całości ze stali chirurgicznej, która jest super trwała i najbezpieczniejsza do kontaktu z żywnością. Wyciskarka do soków Angel 8500s to gwarancja wysokiej jakości sprzętu!

Wyciskarka do soków Biochef Axis Juicer
  • Brak na stanie

Wyciskarka do soków Biochef Axis Juicer

1 200,00 zł

Wielofunkcyjna 6w1 pionowa wolnoobrotowa wyciskarka do soków BioChef Axis Juicer jest nie tylko urządzeniem do wyciskania soków z owoców, warzyw, traw czy ziół ale również dzięki nasadkom zmienia się maszynkę do robienia makaronów w 6 różnych kształtach , masła orzechowego, puree, past desrów lub lodów. Jej mocny silnik o mocy 150 W pozwala na komfortowe przygotowanie napojów i potraw.

Wyciskarka do soków BioChef Atlas PRO Whole...

2 150,00 zł

Rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa BioChef Atlas PRO Whole Slow Juicer z największym otworem wsadowym o wymiarach 8 x 8 cm i wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

Wyciskarka Kuvings D9900
  • Brak na stanie

Wyciskarka Kuvings D9900

1 779,00 zł

Wyciskarka Kuvings D9900 posiada udoskonaloną konstrukcję misy z której usunięto silikonowe uszczelki zapobiegając w ten sposób przeciekaniu oraz ułatwiono jej mycie i montaż dzięki prostszej konstrukcji. Nowy system przełożenia obrotów trzpienia zmniejsza również zużycie elementów wyciskarki. W nowej konstrukcji ślimak jest...

Noże ceramiczne BioChef Zestaw

149,00 zł 139,00 zł -10,00 zł

Zestaw dwóch precyzyjnych oryginalnych noży ceramicznych do krojenia marki BioChef! Noże ceramiczne są super ostre i nie wymagają nigdy ostrzenia.

Wyciskarka Kuvings D9900 + mincer
  • Wyprzedaż!
  • Brak na stanie

Wyciskarka Kuvings D9900 + mincer

1 990,00 zł

Wolnoobrotowa pionowa wyciskarka soków Kuvings D9900 z jeszcze wygodniejszym otworem wsadowym o średnicy 8,2 cm który pozwala na wrzucanie wszystkich produktów w całości bez potrzeby krojenia

Korzystając ze strony, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.