• Wyprzedaż!
 • Brak na stanie
  Wyciskarka do soków Kuvings B6000

Wyciskarka do soków Kuvings B6000+ i mincer

2 130,00 zł
Brutto

Ulepszona wersja wyciskarki B6000+ teraz w gratisie z mincerem do past i sorbetów! Wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak proste, a to dzięki specjalnemu opatentowanemu ślimakowi od Kuvingsa, wyciska się super łatwo, szybko i przyjemnie. Wyciskarka do soków Kuvings to gwarancja wysokiej jakości produktu, który posłuży Ci na długie lata!

Kolor : Biały
Ilość
Add to wishlist
Brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Koszty i czas dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wyciskarka soków Kuvings B6000

Wyciskarka soków Kuvings B6000 wyciska całe owoce i warzywa bez konieczności ich krojenia na małe kawałki. Całę Jabłka, pomarańcze, grejfruty czy buraki nie są dla niej problemem.

kuvings b6000 szeroki otwór

Jedyna taka wyciskarka na rynku która daje maksimum soku i skraca czas wyciskania do minimum ! Dzięki zastosowaniu bardzo dużej średnicy otworu wsadowego aż 7,5 cm !!! oraz specjalnemu opatentowanemu ślimakowi od Kuvingsa, wyciska się super łatwo, szybko i przyjemnie.

W wyciskarce soku Kuvings B6000 zastosowano sprawdzony silnik produkowany jest przez koreańską firmę Kuvings, a nie inne zewnętrze firmy.
Silnik ten jest najmocniejszym dostępnym silnikiem jaki znajduje się w wyciskarkach soku i ma aż 240 W mocy. Dzięki temu wyciskarka jest nieporównywalnie lepsza pod względem wyciskania soku z twardych warzyw z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu.

Dzięki zastosowaniu tak mocnego silnika producent mógł sobie pozwolić na dodanie w najnowszym modelu funkcji wyciskania całych warzyw i owoców bez konieczności ich krojenia, co znacznie uprzyjemnia pracę i skraca czas wyciskania.

!! Gwarnacja Producenta Kuvings 10 lat na całą wyciskarkę !!

 •    Rewolucyjny nowy ślimak wyciskący

kuvings b6000 ślimak    Ślimak w najnowszym modelu został idealnie zaprojektowany i przemyślany. Zastosowano przy jego konstruowaniu innowacyjną technologię J.M.C.S. (Juicer Module Comprising System), dzięki temu wyciskanie soku jest najbardziej efektywne. W soku znajduje się więcej witamin i enzymów.

 •    Wolnoobrotowe wyciskanie soku na zimno.

Wyciskarka soków Kuvings B6000 wyciska najzdrowszy sok poprzez powolne zgniatanie i miażdżenie a następnie wyciskanie. Wszystko dzieje się wolnoobrotowo i sok nie traci dzięki temu witamin, minerałów i enzymów oraz się nie utlenia jak w przypadku sokowirówek. 

 • Cicha praca

Wyciskarka do soków Kuvings B6000 ma wysoką kulturę pracy i wyciska bardzo cicho. Nie zakłuca spokoju wkuvings b6000 sitko
domu podczas wyciskania soku jak to dzieje się przy wyciskaniu soku na bardzo głośnych i mało wydajnych sokowirówkach.

Niesamowita ilość witamin i enzymów zawartych w nieutlenionym soku z Kuvingsa

Według badań*, surowe warzywa i owoce przyswajane są przez organizm człowieka w dużo mniejszym stopniu i po znacznie dłuższym czasie, niż w przypadku soków wyciśniętych, przy pomocy wyciskarki wolnoobrotowej m.in. Kuvings

Surowe owoce i warzywa:
• Trawienie – wskaźnik wchłaniania: 17 %
• Trawienie – czas wchłaniania: 3-5 godzin

Soki wytworzone przez wolnoobrotową wyciskarkę do soków z całych owoców i warzyw KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000:
• Trawienie – wskaźnik wchłaniania: 65 %
• Trawienie – czas wchłaniania: 10-15 minut

*źródło: Anticancer Effects of Green Juice, Food Industry and Nutrition, 8(1)28~36, 2003

Specyfikacja

Kuvings B6000
Jednoślimakowa pionowa
60 obr/min
Indukcyjny-Jednofazowy
50-60 Hz
6,4 kg
burgundowy, biały, srebrny
10 Lat na całą wyciskarkę
22 cm x 20 cm x 44,8 cm
240 W
220-240 V
CE, ISO, ROhs + liczne nagrody
W całości wolny od BPA
Sitko do soków z ultemu, pojemniki na sok i pulpę, szczoteczka do czyszczenia, wirnik ze szczotkami do czyszczenia sitka, Instrukcja obsługi z przepisami na soki

Opis

RMP [obr./min.]
tak

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Wyciskarka do soków Biochef Axis Juicer
 • Brak na stanie

Wielofunkcyjna 6w1 pionowa wolnoobrotowa wyciskarka do soków BioChef Axis Juicer jest nie tylko urządzeniem do wyciskania soków z owoców, warzyw, traw czy ziół ale również dzięki nasadkom zmienia się maszynkę do robienia makaronów w 6 różnych kształtach , masła orzechowego, puree, past desrów lub lodów. Jej mocny silnik o mocy 150 W pozwala na komfortowe przygotowanie napojów i potraw.

Wyciskarka do soków Angel 8500S - stal chirurgiczna
 • Wyprzedaż!
 • Brak na stanie

Angel 8500s to najlepsza wyciskarka do soków na świecie. Najnowszy model najlepszej na świecie wyciskarki soku firmy Angel Juicers. Została wykonana w całości ze stali chirurgicznej, która jest super trwała i najbezpieczniejsza do kontaktu z żywnością. Wyciskarka do soków Angel 8500s to gwarancja wysokiej jakości sprzętu!

Wyciskarka Soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer
 • Wyprzedaż!
 • -40%

Wyciskarka do soków Biochef Atlas Whole Slow...

1 950,00 zł 1 170,00 zł -40%

Rewolucyjna pionowa wyciskarka do soku Atlas Whole Slow Juicer posiada największy otwór wsadowy o średnicy 8cm oraz wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

Wyciskarka do soków BioChef Atlas PRO Whole...

2 150,00 zł 1 505,00 zł -30%

Rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa BioChef Atlas PRO Whole Slow Juicer z największym otworem wsadowym o wymiarach 8 x 8 cm i wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

Korzystając ze strony, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.