Jednoślimakowe

Wyciskarki do soków jednoślimakowe - Twoja recepta na końskie zdrowie


Wyciskarki jednoślimakowe to idealny sposób na zaoszczędzenie czasu. Ręczne wyciskanie owoców zajmuje zbyt dużo czasu. Ślimak to główne narzędzie wyciskarek, które umożliwia szybką pracę. Wszystko za sprawą Ultemu - materiału, który jest czterokrotnie twardszy od zwykłego plastiku! Solidna konstrukcja ślimaka przyczynia się do usuwania uporczywych nasion, skórek czy włókien z owoców i warzyw. W ten sposób możemy uzyskać nawet do 40% więcej soku! Jak można wnioskować po nazwie, wyciskarki do soków jednoślimakowe posiadają pojedynczy wałek ślimakowy. W ofercie naszego sklepu dostępne są wyciskarki jednoślimakowe poziome oraz pionowe takich producentów jak między innymi: Kuvings, Hurom, Oscar i BioChef. Zachęcamy również do poznania naszej oferty wyciskarek dwuślimakowych.

Najlepsza wyciskarka jednoślimakowa do soków - oszczędność przestrzeni i czasu

Wyciskarka jednoślimakowa do soków to model, który posiada jeden wałek ślimakowy. Dzięki temu mamy możliwość rozgniecenia wszystkich składników - nie tracąc drogocennych właściwości dla naszego organizmu. Wyciskarka wolnoobrotowa jak sama nazwa wskazuje należy do grupy wolnoobrotowej, ponieważ jej prędkość jest dość niska. Mimo to, żadna inna domowa technologia  nie jest w stanie wycisnąć sok zachowując tak dużo cennych dla zdrowia, witamin, enzymów i minerałów. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że wyciskarka ślimakowa z jednym wałkiem cechuje się mniejszą budową od pozostałych modeli. Dlatego ma mniejszy gabaryt i łatwiej jest ją utrzymać w czystości. Ze względu na swoją wielkość model ten świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Wielkim atutem stanowi fakt, że wyciskarka ta wyciska sok bardzo cicho, zatem jest idealnym kompanem dla wielu gospodyń, mam czy wszystkich osób, które chcę zadbać o swoje zdrowie. Jeszcze nigdy wyciskanie soku nie było takie proste. Dlatego wybierz swój ideał na naszej stronie internetowej, przygotuj pojemniki na sok i działaj.

Aktywne filtry

Wyciskarka Soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer
  • Wyprzedaż!
  • -40%
  • Brak na stanie

Wyciskarka do soków Biochef Atlas Whole Slow...

1 950,00 zł 1 170,00 zł -40%

Rewolucyjna pionowa wyciskarka do soku Atlas Whole Slow Juicer posiada największy otwór wsadowy o średnicy 8cm oraz wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

Wyciskarka do soków Kuvings...
  • Wyprzedaż!
  • Brak na stanie

Ulepszona wersja wyciskarki B6000+ teraz w gratisie z mincerem do past i sorbetów! Wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak proste, a to dzięki specjalnemu opatentowanemu ślimakowi od Kuvingsa, wyciska się super łatwo, szybko i przyjemnie. Wyciskarka do soków Kuvings to gwarancja wysokiej jakości produktu, który posłuży Ci na długie lata!

Rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa BioChef Atlas PRO Whole Slow Juicer z największym otworem wsadowym o wymiarach 8 x 8 cm i wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

Wyciskarka Kuvings D9900
  • Brak na stanie

Wyciskarka Kuvings D9900

1 779,00 zł

Wyciskarka Kuvings D9900 posiada udoskonaloną konstrukcję misy z której usunięto silikonowe uszczelki zapobiegając w ten sposób przeciekaniu oraz ułatwiono jej mycie i montaż dzięki prostszej konstrukcji. Nowy system przełożenia obrotów trzpienia zmniejsza również zużycie elementów wyciskarki. W nowej konstrukcji ślimak jest...

Korzystając ze strony, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.