Wyciskarka do soków Angel 5500

4 240,00 zł brutto

-810,00 zł

5 050,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka do soków Angel 5500 Firma Angel Juicer jest niekwestionowanym liderem wśród najlepszych czyli dwu ślimakowych wyciskarek do owoców i warzyw. Od 26 lat nieustannie ulepsza swoje produkty i zaskakuje nowymi technologiami które doskonale się sprawdzają we wszystkich produktach. 

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Dostępne

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków Angel 5500

Wyciskarka do soków Angel 5500

Wyciskarka do soków Angel 5500 Firma Angel Juicer jest niekwestionowanym liderem wśród najlepszych czyli dwu ślimakowych wyciskarek do owoców i warzyw. Od 26 lat nieustannie ulepsza swoje produkty i zaskakuje nowymi technologiami które doskonale się sprawdzają we wszystkich produktach. 

 

 Angel 5500 

 

+ Wolnoobrotowa dwuślimakowa pozioma wyciskarka soków Angel 5500 jest najbardziej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie wykonaną ze stali nierdzewnej typu 304 która jest całkowicie neutralna biologicznie i stosowana jest do wyrobu sprzętu posiadającego styczność z żywnością. 

 

+ Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest idealnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z trudnymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa oraz zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, ale można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe.

+ Angel 5500 wyciska najmocniej, najwięcej aż do 30 % więcej soku od innych dwu ślimakowych wyciskarek. Dzięki 3-stopniowym sitkom, dużej mocy zgniotu sięgającej aż 3 KM, najbardziej optymalnym obrotom silnika 82 obr/min, 2-stopniowym systemie podwójnych ślimaków.

  5 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 3 LATA GWARANCJI NA CZĘŚCI 

Otwór wsadowy

+ Wyciskarka Angel 5500 posiada standardowy wlot o średnicy 4,3 cm do którego wrzucamy tylko pokrojone warzywa i owoce a w razie potrzeby dopychamy je tamperem tak aby nie utknęły w otworze.

Technologia wyciskania

+ Polega na rozdrabnianiu w 3 etapowym procesie który polega na rozdrabnianiu surowca oraz bardzo dokładnym miażdżeniu za pomocą 2 opatentowanych konstrukcyjnie stalowych ślimaków o długości 22 cm. Moc wyciskania soków to aż 3 KM (konie mechaniczne) co zapewnia iż w tej konstrukcji nie są potrzebne ostrza które występują w tańszych wyciskarkach. Kolejnym etapem jest wyciskanie soku pod wpływem dużego ciśnienia przez mikro otworki czego skutkiem jest uzyskanie aż 80% efektywności wyciskania a w tańszych produktach jest to jedynie 40%. Ostatnim etapem jest ostateczne wyciśnięcie soku z miąższu i usunięcie go do osobnej misy.

Terapia dr.Maxa Gersona

+ Zaleca spożywanie pokarmów lekkostrawnych i łatwo przyswajalnych wytworzonych m.innymi z  owoców i warzyw. Angel Juicer wyciska soki zachowując enzymy, witaminy i składniki mineralne z owoców i warzyw w nienaruszonej formie oraz usuwa szkodliwe metale i środki chemiczne zawarte w skórkach. Takie soki posiadają bardzo duże właściwości lecznicze i odżywcze które są nieodzownym pokarmem podczas stosowania terapii dr.Garsona.

 


     

    

Ślimak

+ Pozioma konstrukcja wyciskarek do soków Angel Juicer pozwala zastosować 3-etapowy proces wyciskania soków dzięki samej budowie długiego 22 cm podwójnego ślimaka wykonanego ze stali typu 306 która stosowana jest przy produkcji sprzętu posiadającego styczność z żywnością. Bardzo duża moc nacisku rzędu 3KM (koni mechanicznych) pozwala na wyciskanie soków z korzeni, liści, owoców, warzyw, roślin liściastych, traw.

Silnik

+ Silnik posiada moc 180 W oraz wytarza optymalne 82 obr/min które są niezbędne aby uzyskać jak najlepszą jakość soku który nie jest nagrzany ani napowietrzony tym samym nie traci on witamin, minerałów i innych substancji które giną podczas ogrzewania. Wyciskarka posiada panel dotykowy z opcją ręcznego uruchomienia biegu wstecznego.

  Cechy użytkowe      

  Parametry techniczne    

 • + NAJWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ WYCISKANIA
 • + IDEALNA DO TERAPII DR. GERSONA
 • + BARDZO DUŻA MOC 3 KM
 • + ELEMENTY WYKONANE Z STALI 304
 • + PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
 • + CZUJNIK PRZEGRANIA SILNIKA
 • + BIEG WSTECZNY

 • + TECHNOLOGIA DWU ŚLIMAKOWA
 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 82 obr/min
 • + MOC 180 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WYKONANE ZE STALI 304
 • + WAGA 9,4 KG
 • + ZASILANIE 220/240 V
 • +  GWARANCJA 5 LAT /SILNIK, 3 LAT/CZĘŚCI

  Zestaw zawiera     

  Gratis      

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. WKŁAD DO SOKÓW
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI


+ 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

 

 

 

 

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-02-21

Angel

Bardzo wydajna wyciskarka. Przy sokoterapii bardzo mi pomogła. Świetnie radzi sobie z twardymi warzywami i owocami.

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku