Wyciskarka do soków Biochef Atlas Whole Slow Juicer

1 650,00 zł brutto

-300,00 zł

1 950,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny

Rewolucyjna wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer z największym otworem wsadowym o wymiarach 8 x 8 cm i wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

Więcej szczegółów

22 Przedmioty

Dostępne

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków Biochef Atlas Whole Slow Juicer

Wyciskarka do soków Biochef Atlas Whole Slow Juicer

Dostępny

Rewolucyjna wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer z największym otworem wsadowym o wymiarach 8 x 8 cm i wbudowaną klapką zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dziecko. Pozwala na wrzucanie owoców w całości bez konieczności ich krojenia co ułatwia i skraca czas produkcji soków czterokrotnie. Jest to następca udoskonalony następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer. 

 

 BioChef Atlas Whole Slow Juicer     

 

+ Wolnoobrotowa pionowa wyciskarka soków BioChef Atlas Whole Slow Juicer to następca bestsellerowego modelu Atlas Slow Juicer i posiada obecnie największy na rynku otwór wsadowy o wymiarach 8 x 8 cm cm który pozwala na wrzucanie owoców w całości bez potrzeby ich krojenia co skraca czas produkcji aż czterokrotnie.

 

+ Jedyna taka wyciskarka na rynku która posiada klapkę zabezpieczającą przed włożeniem dłoni do otworu wsadowego przez małe dziecko. 

 

+ Wyciskarka soków BioChef Atlas Whole Slow Juicer jest produkowana przez Austalijską firmę Vitality 4 Live która istnieje na rynku już od 25 lat. Silnik posiada moc aż 250 W oraz wytarza 40 obr/min co w zupełności wystarcza do wyciskania soku z twardych warzyw i owoców z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu.

  DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA SILNIK / 5 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

Otwór wsadowy

+ Wyciskarka  BioChef Atlas Whole Slow Juicer posiada największy na rynku wlot o wymiarach 8 x 8 cm co umożliwia wrzucanie do urządzenia całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia na drobne elementy skracając czas produkcji soku aż czterokrotnie.

Bezpieczeństwo

+ Wyciskarka soków BioChef Atlas Whole Slow Juicer otrzymała nową konstrukcję wlotu który wyposażony jest w klapkę zabezpieczającą włożenie dłoni przez małe dzieci.

Cicha praca

+ Wyciskarka do soków BioChef Atlas Whole Slow Juicer wyciska bardzo cicho do 50-60 dB. Nie zakłuca otoczenia podczas wyciskania soku jak to dzieje przy tańszych sokowirówkach. Obroty silnika 40 obr/min są jednymi z najniższych jakie mają wyciskarki wolnoobrotowe.

 

Ochrona enzymów

+ Austalijska firma Vitality 4 Life wprowadziła do swoich produktów opatentowany system aktywnej ochrony enzymów co oznacza iż podczas wyciskania nie zachodzi tarcie i wydzielanie ciepła które powoduje utratę walorów zdrowotnych, odżywczych i smakowych soku jak to ma miejsce w przypadku wyciskania tradycyjną sokowirówką.

     

Dożywotnia gwarancja

+ Jako firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku oferuje dożywotnią gwarancję producenta na silnik oraz 5 letnią gwarancję na części. Jest to świadectwem tego iż produkty z serii Slow Juicer posiadają niezawodną konstrukcję oraz sprawdzone podzespoły gwarantujące wiele lat bezawaryjnej pracy.

    

Ślimak

+ Wykonany z Ultemu stworzonego przez NASA, materiału 4 x twardszego od plastiku stosowanemu przy produkcji narzędzi chirurgicznych ,materiał ten jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności. Pracuje w temperaturach od +230 C do -30 C, a dzięki odpowiedniej konstrukcji ślimaka oraz jego wytrzymałości możliwe jest usuwanie nasion, skórki, włókien czy nadmiaru celulozy/ błonnika ze wszystkich owoców i warzyw uzyskując do 40% więcej soku.

Silnik

+ Silnik posiada moc aż 250 W oraz wytarza 40 obr/min co w zupełności wystarcza do wyciskania soku z twardych warzyw i owoców z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu. Bieg wsteczny pomaga w ewentualnym usunięciu miazgi która może zebrać się w sicie wyciskarki bez konieczności wyciągania jej ręcznie. Cicha praca silnika do 50 dB oraz 40 obrotów/ minutę daje komfort pracy i pewność iż sok nie będzie przegrzany ani napowietrzony co przekłada się bezpośrednio na walory odżywcze i smakowe.

Zatyczka-niekapek

+ Pozwala przygotować soki wieloowocowe bez potrzeby ich mieszania w osobnych pojemnikach oraz chroni przed zabrudzeniem się blatu. Wystarczy zamknąć otwór wylotowy i można całą zawartość misy zatrzymać wewnątrz a wyciskając kolejne owoce komponujemy swój własny wieloowocowy sok.Szczoteczka do mycia

+ W wyciskarkach do soków BioChef dołączono szczoteczkę pozwalającą na bardzo łatwe ręczne mycie sita pod bieżącą wodą a większe pozostałości pulpy mogą być usunięte otworem wylotowym dzięki funkcji automatycznego płukania. Wystarczy zamknąć zatyczkę-niekapek i wypełnić misę wodą oraz włączyć wyciskarkę która sama usunie pulpę i przepłucze elementy.

Sitka

+ W zestawie znajdują się sitka do soków gęstych, sitka do soków klarownych oraz dodatkowe sitko do opcjonalnego przecedzania soku już po wyciśnięciu owoców czy warzyw. Dodatkowe sitko zakładane jest na pojemnik na sok i w ten sposób możemy dodatkowo uzyskać jeszcze bardziej klarowny sok.

  Cechy użytkowe      

  Parametry techniczne    

 • + NAJWIĘKSZY NA RYNKU OTWÓR WSADOWY 8x8 CM
 • + NAJNIŻSZE OBROTY SILNIKA 40 OBR/MIN
 • + DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA SILNIK
 • + KLAPKA ZABEZPIECZAJĄCA
 • + ZATYCZKA-NIEKAPEK
 • + OPCJA WYKONANIA LODÓW, SORBETÓW, MUSÓW, PRZECIERÓW
 • + ŁATWY MONTAŻ I CZYSZCZENIE
 • + ELEMENTY WOLNE OD BPA
 • + ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
 • + POJEMNOŚĆ MISY 450 ML
 • + PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
 • + CZUJNIK PRZEGRANIA SILNIKA
 • + BIEG WSTECZNY

 • + TECHNOLOGIA JEDNO ŚLIMAKOWA
 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 40 obr/min
 • + MOC 250 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + WAGA 7.1 kg
 • + ZASILANIE 220/240 V
 • + DOŻYWOTNIA GWARANCJA/SILNIK, 10 LAT/CZĘŚCI
 •  

  Zestaw zawiera     

  Gratis      

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. MISA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. NIEKAPEK
 • + 1 SZT. SITKO DO SOKÓW GĘSTYCH
 • + 1 SZT. SITO DO SOKÓW KLAROWNYCH
 • + 1 SZT. SITKO DO PRZECEDZANIA SOKÓW
 • + 1 SZT. MINCER DO PAST I SORBETÓW
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI


+ 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

 

 

 

 

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-11-20

wyciskarka do soków bio chef

jestem bardzo zadowolony z tej maszyny ,mam ją już prawie dwa lata,bardzo dobry wybór ,polecam z całego serca

Ocena 
2017-07-06

Wyciskarka

Wyciskarka sprawdza się znakomicie. Soki smaczne , wyciskają się z łatwością. Pozostałość prawie sucha ( w wypadku jabłek trochę soku zostaje). W wypadku twardych owoców i warzyw soki wychodzą klarowne. W wypadku miękkich ,czy bardzo miękkich wypada trochę gorzej. Ogólnie z zakupu jestem zadowolony.

Ocena 
2017-06-29

Biochef Whole

Sporo oczekiwałem po tej wyciskarce, szczególnie patrząc na te pozytywne opinie i na szczęście się nie zawiodłem. Pulpa sucha, soki dość klarowne. Co prawda przy pierwszych demontażach ślimak usuwał się dość opornie, ale teraz się już wyrobił. Polecam

Ocena 
2017-06-26

Zadowolona

Picie soku z wyciskarki stało się częścią naszej codzienności. Cicha, łatwa w czyszczeniu. Choć czasem trzeba się trochę namęczyć, szczególnie w przypadku warzyw włóknistych. Na szczęście producent o tym pomyślą i wraz z urządzenie dostajemy szczoteczkę, która w takich przypadkach pomaga.

Ocena 
2017-06-23

Dobra

Dobra
Dobra wyciskarka w przyzwoitej cenie. Jak na razie mnie nie zawiodła. Mimo dużego otworu włókniste warzywa i owoce polecam kroić na mniejsze kawałki, mają tendencje do zawijania się na ślimaku.

Ocena 
2017-06-23

Doskonała

Znakomicie radzi sobie z warzywami miękkimi jak i twardymi. Skoki wychodzą wspaniałe. Trochę wystraszyło mnie „trzeszczenie” przy wyciskaniu buraków, ale trochę poczytałam i okazało się ze tak właśnie zachowuje się burak podczas wyciskania.

Ocena 
2017-06-22

Godne polecenia

Na chwile obecną wyciskarka sprawuje się świetnie. Producent miał dobry pomysł z dwoma sitkami w zestawie, także cała rodzina zadowolona. Ci co lubią klarowne soki i jak Ci co lubią jak im pływają farfocle .

Ocena 
2017-06-22

Dobry produkt

Zmieniłam sokowirówkę Philips na wyciskarkę . Miała wątpliwości czy to dobra decyzja bo wyciskarka to dość drogi sprzęt, ale nie żałuje, warta swojej ceny. Soki są super.

Ocena 
2017-06-21

Polecam

Produkt dla osób ceniących swój czas. Na przygotowanie soku i czyszczenie , nie traci się go dużo. Do pełni szczęścia brakuje tylko możliwości mycia w zmywarce.

Ocena 
2017-06-08

Mistrzostwo!

Soki z niej przygotowane są po prostu mistrzostwem świata. Nie ma co się zastanawiać tylko brać :))) dzieci są zdrowe i szczęśliwe dzięki takiej maszynie :)

Ocena 
2017-03-18

wyciskarka

super,super,super!!!!!!!!

Ocena 
2017-03-14

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt, solidnie wykonany. dodane za darmo sitko do robienia sorbetów owocowych sprawdza się świetnie z ogromną radością dla dzieciaków. Polecam!

Ocena 
2017-03-03

uwielbiam

Najlepsza, z jaką miałam styczność, a używałam i Kuvingsa i Huroma. Nie do podrobienia! :)

Ocena 
2017-02-21

genialny!

Kupiłam i nie oddałabym za nic innego, soki pyszne, nie zacina się i bardzo wygodnie się użytkuje!

Ocena 
2017-02-21

Polecam dla zapracowanych

Świetna wyciskarka, super duży otwór, nie tracę czasu na krojenie warzyw. Nowe sito jest całkiem, całkiem. Dobrze robi się masło orzechowe, ogólnie polecam!

Ocena 
2016-08-17

Chyba najlepszy.

Opinie jakie są na forach wskazują na ten konkretnie model i taki też był zakup.

Ocena 
2016-08-03

wlot z klapką

nie widziałam u innych producentów tego rozwiązania. dzieci mogą przygotować same sok i nie włożą ręki do środka a przy wlocie ponad 7 cm to mogło się wydarzyć....supi sprzęt

Ocena 
2016-07-28

jestem zadowolony

kupiłem żonie tą wyciskarkę jako prezent, jest zadowolona to i ja jestem zadowolony:)) soki są smaczne i pewnie też wartościowe więc jest ok.

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku