Blender próżniowy KUVINGS VACUUM SV500

2 890,00 zł brutto

Nowy produkt

Nowa koncepcja blendera, która ma technologię próżni zintegrowaną z szybkobieżną maszyną do blendowania, zapobiega utlenianiu i zapewnia świeżość na długo.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Blender próżniowy KUVINGS VACUUM SV500

Blender próżniowy KUVINGS VACUUM SV500

Nowa koncepcja blendera, która ma technologię próżni zintegrowaną z szybkobieżną maszyną do blendowania, zapobiega utlenianiu i zapewnia świeżość na długo.

Blender Próżniowy Kuvings Vacuum SV500: 

+ Funkcja blendowania próżniowego
+ Bardzo szybka praca silnika ( 3,5 KM oraz 32 000 obrotów )
+ Ciche blendowanie ( pokrywa redukcji hałasu )
+ Auto-przycisk dotykowy
+ Funkcja Smart Auto Blend
+ Ekologiczny pojemnik Tritan (BPA Free)
+ System Bezpieczeństwa
+ Czujnik ochrony silnika
+ Łatwo w myciu potrójne ostrza 3D ze stali nierdzewnej
+ Dodatkowy mniejszy dzban próżniowy (GRATIS)

GWARANCJA 7 LAT

Innowacje technologiczne które zmienią Twoje życie

Blender Kuvings Vacuum SV500

Nowa koncepcja blendera, która ma technologię próżni zintegrowaną z szybkobieżną maszyną do mielenia, zapobiega utlenianiu i zapewnia świeżość na długo. W odróżnieniu od standardowych blenderów o dużej prędkości, wytwarza on mniejszy hałas, aby zwiększyć satysfakcje z korzystania z niego. Ciesz się żywszymi kolorami, świeższymi smakami i przyjemnością z obsługi dzięki magii innowacyjnej  technologii próżniowej Kuvings!

 

Oto co musisz wiedzieć na temat blendowania próżniowego:

- Zmniejsza utlenianie: usuwając pęcherzyki powietrza z smoothie, usuwasz również cząsteczki tlenu. Tlen może powodować utlenianie (proces, który wytwarza rdzę, pomaga usuwać plamy z dywanu i występuje wszędzie w przyrodzie). Pociąga to za sobą to, że świeże owoce i warzywa zaczynają szybko się utleniać, zmieniając kolor na brązowy. Ludzie zazwyczaj nie lubią, gdy ich owoce i warzywa stają się brązowe. Usunięcie powietrza z blendera pomaga spowolnić ten proces.

- Zwiększa odżywianie: tutaj zwolennicy twierdzą, że utlenianie sprawia, że ​​koktajle są mniej zdrowe poprzez niszczenie przeciwutleniaczy. Ta teoria jest nie pewna : nie jest do końca jasne, do jakich konkretnych antyoksydantów się odnosi, jakie korzyści oferują ludziom, lub w jaki sposób utlenianie znacznie zmniejsza ich liczbę w koktajlach.

- Sprawia, że ​​twój smoothie smakuje lepiej: Dokładniejsze zblendowanie składnika i mniejsza ilość piany oznacza silniejszy przypływ smaku.

Użyteczny


Dodatkowa opcja przechowywania zblendowanych mieszanek w zamkniętym próżniowo dodatkowym kubku, dzięki czemu możesz zachować świeżość mieszanki przez znacznie dłuższy czas.

Wygodny

Zaprogramowane przyciski ułatwiają łączenie składników

w dowolną pożądaną teksturę.

* przycisk (próżniowe / automatyczne / automatyczne mieszanie)

Inteligentny

Dzięki funkcji `auto blending` zatrzymuje się automatycznie, gdy składniki osiągną pożądaną teksturę. Automatycznie oblicza optymalną prędkość obrotową i czas mieszania.

Ekologiczny

Pojemnik Tritan bez BPA jest ekologiczny, bezpieczny dla organizmu

oraz dzięki temu, że jest przeźroczysty pozwala zobaczyć,

jak przetwarzane są składniki.

Bezpieczny


Ze względu na czujnik bezpieczeństwa blender działa tylko wtedy, gdy pojemnik próżniowy jest idealnie zamontowany na korpusie.

Wyjątkowy

Ruchomy system 3D z sześcioma specjalnymi nożami ze stali

nierdzewnej blenduje nawet najtwardsze warzywa i owoce na

gładką mieszankę.

Parametry Techniczne:

- MOC 1500 W
- WAGA 6 kg
- ZASILANIE 230v
- FUNKCJE: blendowanie próżniowe, blendowanie klasyczne
- POJEMNOŚĆ: 1 kielich - 1,9 litra, 2 kielich - 0,8 litra
- KRAJ POCHODZENIA: KOREA
- MATERIAŁ: TRITAN, ULTEM
- FUNKCJA PULSACYJNA

Zestaw zawiera:

- Korpus blendera
- Próżniowa osłona dźwiękowa
- Kielich z Tritanu o pojemności 1,9 litra
- Gratis Kubek z Tritanu o pojemności 0,8 litra)

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku