• Brak na stanie
    Prasa do tłoczenia oleju - BioChef Vega Oil Press
    Prasa do tłoczenia oleju - BioChef Vega Oil Press

Prasa do tłoczenia oleju - BioChef Vega Oil Press

1 990,00 zł
Brutto

Prasa do tłoczenia oleju BioChef Vega to prawdziwa innowacja w wytwarzaniu oleju w domu. W przeciwieństwie do innych maszyn dostępnych na rynku, BioChef Vega Oil Press Extractor jest przeznaczony głównie do użytku domowego!

Ilość
Add to wishlist
Brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Koszty i czas dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Gwarancja bezpiecznych zakupów.

Biochef Vega Oil Press

+ Wytwarza naturalny, pozbawiony konserwantów olej.
+ Osiąga optymalną temperaturę wyciskania w ciągu zaledwie 30-60 sekund.
+ Prosta i łatwa w użyciu
+ W pełni automatyczna, posiada cyfrowy wyświetlacz, z wstępnie zaprogramowanymi ustawieniami i prostymi przyciskami dotykowymi
+ Stwórz własny olej z orzeszków ziemnych, sezamu, słonecznika, nasion lnu, konopi i innych!

3-letnia gwarancja

BioChef Vega Oil Press

Domowa prasa do tłoczenia oleju

Prasa do tłoczenia oleju BioChef Vega to prawdziwa innowacja w wytwarzaniu oleju w domu. W przeciwieństwie do innych maszyn dostępnych na rynku, BioChef Vega Oil Press Extractor jest przeznaczony głównie do użytku domowego. Maszyna do tłoczenia oleju BioChef Vega jest prosta i łatwa w użyciu, co oznacza, że ​​możesz zacząć wytwarzać własny olej słonecznikowy, olej sezamowy, olej z nasion lnu, olej z konopi i wiele innych produktów we własnym domu!

Zalety tłoczonego na zimno oleju

Zachowaj żywe składniki odżywcze znajdujące się w naturalnych olejach

Olej uzyskany za pomocą BioChef Vega Oil Press jest tłoczony na zimno z nienaruszonymi żywymi substancjami odżywczymi i enzymami. Większość kupowanych w sklepie olejów ma konserwanty dodawane do oleju, aby przedłużyć jego okres przydatności do spożycia. Nacisk na tłoczenia na zimno własnych olejów oznacza, że ​​wiesz, że twój olej jest czysty, bez dodatków! Tłoczone na zimno oleje również zachowują swój smak i zapach; poprawa smaku potraw podczas gotowania.

Technologia prasy do oleju

Efektywność tłoczenia nawet do 88% !


Prasa ekspelerska działa poprzez ekstrakcję oleju za pomocą prasy mechanicznej, a nie poprzez proces ekstrakcji chemicznej. Prasa ekspelerska jest maszyną typu ślimakowego, która dociska orzechy i nasiona przez beczkę, powodując tarcie i ciśnienie w celu ściskania składników. Składniki są mielone, co oddziela płyn od miazgi bez oleju wznoszącego się powyżej 50ºC, zachowując w ten sposób wszystkie składniki odżywcze i enzymy. Oznacza to, że uzyskujesz z tłoczonym na zimno olejem, który zachowuje wszystkie smaki, aromaty i wartości odżywcze składników, które właśnie włożyłeś do maszyny. Ogólnie rzecz biorąc, BioChef Vega Oil Press zajmie 4-8 minut, aby uzyskać  olej z 200 gramów składników.

BioChef Vega Oil Press

skutecznie wydobywa czysty olej z:

Orzechy: migdał, brazylia, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, orzechy makadamia, orzechy arachidowe, orzechy pinii, pistacje, orzechy


Nasiona: konopie, siemię lniane, siemię lniane, dynia, sezam, słonecznik

Parametry techniczne:

- MOC 510 W
- WAGA 6,7 kg
- ZASILANIE 220-230v

Zestaw zawiera:

1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
1 SZT. RĘKAWICA
1 SZT. KLUCZ
1 SZT. SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA
1 SZT. FILTR SIATKOWY
POJEMNIK NA OLEJ I PULPĘ

GRATIS !

- CUD OLEJU LNIANEGO

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Korzystając ze strony, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.