Suszarka BioChef Arizona 6 Tray Food Dehydrator

1 180,00 zł brutto

-100,00 zł

1 280,00 zł brutto

Nowy produkt

Dehydrator BioChef Arizona 6 to doskonałe urządzenie do suszenia żywności z zachowaniem ich wartości odżywczych. Urządzenie posiada czasomierz, termostat, przezroczyste drzwiczki oraz tacki ze stali nierdzewnej. Dzięki centralnie umieszczonemu wiatrakowi, powietrze jest rozprowadzane po ...

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

Do porównania

Napisz swoją opinię

Suszarka BioChef Arizona 6 Tray Food Dehydrator

Suszarka BioChef Arizona 6 Tray Food Dehydrator

Dehydrator BioChef Arizona 6 to doskonałe urządzenie do suszenia żywności z zachowaniem ich wartości odżywczych. Urządzenie posiada czasomierz, termostat, przezroczyste drzwiczki oraz tacki ze stali nierdzewnej. Dzięki centralnie umieszczonemu wiatrakowi, powietrze jest rozprowadzane po ...

Dehydrator BioChef Arizona 6 to doskonałe urządzenie do suszenia żywności z zachowaniem ich wartości odżywczych.

arizonablackfruitweb

Urządzenie posiada czasomierz, termostat, przezroczyste drzwiczki oraz tacki ze stali nierdzewnej.

Dzięki centralnie umieszczonemu wiatrakowi, powietrze jest rozprowadzane poziomo, co pozwala na równomierne i bardzo dokładne suszenie produktów. Dzięki temu systemowi, nie musisz się martwić o bakterie czy pleśń, Twoje jedzenie będzie dobrze wysuszone i bezpieczne dla zdrowia.

Tak jak w innych produktach firmy BioChef -  w dehydratorze Arizona wykorzystana została technologia EPT, czyli Technologia Zachowywania Enzymów. Termostat pozwala na kontrolowanie temperatury suszenia i dzięki temu możliwa jest ochrona enzymów.

Dehydrator zawiera 6 wyjmowanych tacek ze stali nierdzewnej, wolnej od szkodliwego BPA. W przypadku suszenie produktów o większych gabarytach, tacki można usunąć by zrobić więcej miejsca w środku. Powietrze zatrzymywane jest przez drzwiczki, możesz więc umieścić dowolną liczbę tacek.

Drzwiczki dehydratora są przezroczyste, dzięki czemu możesz kontrolować proces bez potrzeby ich otwierania.

biochef arizona dehydrator white with fruit

Akcesoria

W skład zestawu wchodzą: siatka służąca do suszenia mniejszych rzeczy, takich jak jagody lub nasiona, które mogłyby przelecieć przez tackę; nieprzywierająca tacka, służąca do suszenia rzeczy mokrych; specjalna tacka na odpadki, którą należy umieścić na dnie, ułatwiająca czyszczenie dehydratora.

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-02-21

:)

Dehydrator to świetna sprawa, szkoda że nie jest tak popularny. Poleciła mi go koleżanka z Anglii. Wbrew pozorom ma moc możliwości. Dostałam jeszcze książkę z przepisami, świetna sprawa! Polecam!

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku