Wyciskarka Soku Oscar DA-1200 - czerwony, srebrny

1 350,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka soku PRO NEO Oscar DA-1200 Najnowszy model 2015! w kolorach czerwony i srebrny W ciągu kilku lat od premiery wyciskarka Oscar PRO NEO DA-1000 doczekaliśmy się nowego modelu ze stajni Oscar'a, producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i użytkowników wyciskar ...

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka Soku Oscar DA-1200 - czerwony, srebrny

Wyciskarka Soku Oscar DA-1200 - czerwony, srebrny

Wyciskarka soku PRO NEO Oscar DA-1200 Najnowszy model 2015! w kolorach czerwony i srebrny W ciągu kilku lat od premiery wyciskarka Oscar PRO NEO DA-1000 doczekaliśmy się nowego modelu ze stajni Oscar'a, producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i użytkowników wyciskar ...

Wyciskarka soku PRO NEO Oscar DA-1200 

Najnowszy model 2015! w kolorach czerwony i srebrny

Oscar DA 1200 2 kolory

W ciągu kilku lat od premiery wyciskarka Oscar PRO NEO DA-1000 doczekaliśmy się nowego modelu ze stajni Oscar'a, producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i użytkowników wyciskarek Oscar DA-900 i Oscar DA-1000 i wzieli sobie mocno do siebie ich uwagi oraz propozycję wprowadzenia zmian.

Praca inżynierów doprowadziła do powstania wyciskarki jeszcze bardziej rewolucyjnej i lepszej Oscar PRO NEO DA-1200
Najnowszy model jest dobracowany w każdym calu, od nowoczesnego designu obudowy wyciskarki do lepszego dopasowania ślimaków i sitka oraz zestawu regulującego siłę zgniotu. Dzięki tym zabiegom wyciskarka jest 4 % bardziej wydajna od poprzeników oraz praktycznie bezawaryjna. Świadczy o tym długość gwarancji 20 lat na silnik oraz 5 lat na części.

 

Najważniejsze zmiany w modelu Oscar PRO NEO DA-1200:

Nowy Oscar Da-1200

- Większy otwór wsadowy od poprzedniego modelu

Dzięki większemu otworowi (4,5 cm x 4 cm) proces wyciskania jest szybszy i wygodniejszy, nie ma potrzeby krojenia na malutkie kawałki owoców i warzyw, można wrzucać do wyciskarki dwa razy większe kawałki co przekłada się na dwa razy szybsze krojenie. Większy otwór bardzo przydaje się również podczas wyciskania soku z ziół, traw i liści, które często zapychają się w otworze gdy jest on za mały.

- Większe pojemniki na sok i odpady

W najnowszym modelu Oscar PRO NEO DA-1200 pojemność pojemników na sok oraz odpady została zwiększona dzięki temu możemy jednocześnie wycisnąć więcej soku bez konieczności opróżniania pojemnika

wyciskarka oscar da-1200- Nowoczesna, designerska obudowa

Piękny design i kunszt projektantów firmy Oscar z pewnością zadowoli każdego i upiększy każde wnętrze obudowa została wykonana z trzech elementów dzięki temu otrzymała niespotykany dotąd kształt i wygląd. 
Bardzo łatwo utrzymać całą wyciskarkę w czystości ponieważ nie posiada polerowanych powierzchni na których widać było odciski palców, oraz smugi po wycieraniu.Poza tym obudowę wyprofilowano tak że pod spodem jest wygodny uchwyt do przenoszenia i przesuwania urządzenia. 

- Większa tacka z większymi rantami

W najnowszym modelu wyciskarki Oscar Da-1200 powiększono również tackę na górze otworu wsadowego.
Przez powiększenie tacki można wygodniej używać wyciskarki ponieważ mieści się na niej więcej produktów do wyciskania na raz. 

części oscar da 1200- Nowy kształt ślimaka i sitka

Dzięki specjalnym zabiegom poprawy konstrukcji sitka oraz przeprojektowaniu budowy ślimaka wyciskarka wyciska więcej soku od poprzedniego modelu Oscar DA-1000, według pomiarów producenta jest 4 % wydajniejsza od poprzednika. Oba ta elementy są wykonane z super twardego i w 100% bezpiecznego materiału Ultem.  

 

 

 

- Nowa nakrętka ustawiająca moc zgniatania

Wyciskarka soku oscar da-1200

Wyciskarka Oscar jest jedyną wyciskarką jednoślimakową na świecie która posiada płynną regulację mocy zgniatania pulpy. Jest to jedna z głównych cech która odróżnia wyciskarki Oscar od konkurencji.
Wyciskanie soku z różnych produktów : warzyw, owoców, ziół. traw, liści wymaga różnej siły zgniatania i docisku.
Ta funkcja pozwala każdemu dostosować ustawienie wyciskarki do
indywidualnych potrzeb i preferencji gęstości soku. W nowym modelu system zgniatania jest ulepszony i uproszczony, nakrętka składa się tylko z dwóch częsci a nie z czterech jak w modelu DA-1000, dzięki temu jest mniej mycia oraz jest lepiej spasowana. 

  

Wyciskarki soku oscarVS.Oscar da 1200

Podsumowując wyciskarka Oscar Da-1200 jest lepszą wersją modelu PRO NEO Da-1000 który jest jedną z najlepszych wyciskarek jednoślimakowych. Oscar Da-1200 jest wykonany z najlepszych materiałów które są pozbawione szkodliwego Bisfenolu A , są to tritan oraz ultem 100 % BPA materiały te używane są przez najlepszych producentów sprzętów AGD z najwyższej półki.

Dodatkowo bardzo dużym plusem wyciskarki jest jej wielofunkcyjność. Oprócz wyciskania pysznych soków potrafi również przyrządzić makaron, zrobić masło orzechowe, zmielić kawę, przyrządzić pyszne musy i sosy, zrobić zdrowe i naturalne lody i wiele wiele więcej...

Zestaw zawiera: 

1. Wyciskarkę
2. Obudowę modułu miażdżącego
3. Ślimak z ULTEMU
4. Sitko do soków z ULTEMU
5. Nakładkę do mielenia
6. Regulację mocy miażdżenia
7. Dwa pojemniki (na sok i na pulpę)
8. Tackę 
9. Szczoteczkę
10. Popychacz
11. Sześć zamiennych końcówek
12. Osłonę wylotu pulpy 
13. Instrukcję 

Dane techniczne:

  • Wymiary : 42 cm x 16.7 cm x 32 cm
  • Części antybakteryjne, wysokiej jakości Ultem GE i Tritan

  • Zabezpieczenie – “bieg wsteczny” : Łatwo odblokować zapchane urządzenie.

  • Automatyczny czujnik przegrzania: Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu. 

  • Cicha praca: mocny silnik 

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła, liście

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe i wiele innych...

  • Gwarancja: 20 lat na silnik ( 5 lat na części i elementy )

Specyfikacja

Oscar DA-1200
Jedmoślimakowa pozioma
63
Indukcyjny
50-60 Hz
6 kg
Czerwony , Srebrny
20 Lat silnik, 5 lat części
42 cm x 16.7 cm x 32 cm
200 W
220-240 Volt
CE, Rohs, ISO, TUV
Tak
sitkanakładki do makaronów, past, mielenia, sitko do homogenizacji

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-02-21

Tak

Długo zastanawiałam się czy kupić ten model ale w końcu zdecydowałam się i mogę polecić Oskara. Świetnie radzi sobie z warzywami i owocami, nie mam z nim problemów. Jak za taka cenę fajna wyciskarka.

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku