Wyciskarka soku Oscar DA-1000

1 200,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka do soków Oscar PRO NEO DA-1000 Najnowszy model wyciskarki poziomej od firmy Oscar to mnóstwo innowacji i ulepszeń, które na pewno uszczęśliwią każdego posiadacza Oscara PRO NEO DA-1000. Nowe rozwiązania poprawiające wydajność i wygląd W porównaniu do poprzedniej kultowe ...

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka soku Oscar DA-1000

Wyciskarka soku Oscar DA-1000

Wyciskarka do soków Oscar PRO NEO DA-1000 Najnowszy model wyciskarki poziomej od firmy Oscar to mnóstwo innowacji i ulepszeń, które na pewno uszczęśliwią każdego posiadacza Oscara PRO NEO DA-1000. Nowe rozwiązania poprawiające wydajność i wygląd W porównaniu do poprzedniej kultowe ...

Wyciskarka do soków Oscar PRO NEO DA-1000

Najnowszy model wyciskarki poziomej od firmy Oscar to mnóstwo innowacji i ulepszeń, które na pewno uszczęśliwią każdego posiadacza Oscara PRO NEO DA-1000.

Nowe rozwiązania poprawiające wydajność i wygląd


W porównaniu do poprzedniej kultowej wyciskarki soku Oscara DA-900, ulepszono ogólną stylistykę i zmniejszono gabaryty wyciskarki dzięki czemu lepiej się prezentuje i zajmuje mniej miejsca.

Ale zdecydowanie najważniejsze zmiany dla przyszłych użytkowników to przede wszystkim lepsze wyciskanie soku. W najnowszym Oscarze zastosowano nowe sitko z Ultemu oraz nowy wałek 3 etapowy z Ultemu które są lepiej dopasowane i wyciska mocniej do 20 % od innych podobnych wyciskarek. 
Istotną zmianą mającą wpływ na ilość wyciskanego soku jest dodatkowa regulacja suchości pulpy na która znajduje się na końcu korpusu i możemy płynnie wyregulować siłę zgniotu, oraz czy sok ma być bardziej gęsty czy bardziej klarowny w ciągu zaledwie sekundy bez konieczności rozkręcania i zdejmowania części.

Wyciskarka soku Oscar DA-1000 jest niemal bezawaryjną wyciskarką, która posłuży naszemu zdrowiu długie ze względu na długą 20 letnią gwarancję producenta !

Doskonała wyciskarka soku do Soko Terapii

Sok wyciskany z wyciskarki Oscar DA-1000 jest bardzo klarowny ze znikomą ilością miąższu i błonnika co doskonale sprawdza się przy stosowaniu różnych terapii sokowych m.in. Terapia Gersona,
w których kluczową rolę pełni zawartość enzymów i witamin w soku a nie błonnika który przy spożywaniu soku w dużej ilości może nam dodać kilka zbędnych kilogramów tłuszczyku.

+6 urządzeń wyciskarce soku Oscarze PRO NEO DA-1000

DOMOWY ROBOT KUCHENNY:

Wyciskarka do soków Oscar DA-1000 oprócz wyciskania soków doskonale sprawdza się jako domowy robot kuchenny


Dzięki dodaniu do zestawu dodatkowych akcesoriów 
(pełno sitko, wymienne końcówki):

 - Robienie makaronów w różnych kształtach dzięki nakładkom
(spaghetti, penne, tagiatelle, wstążki i inne)

Funkcja mielenia kawy

- Robienie Masła Orzechowego

- Przyrządzanie pysznych musów, papek dla dzieci i sorbetów

- Homogenizacja

Wyciskarka do soków Oscar DA-1000 oprócz wyciskania soków doskonale sprawdza się jako domowy robot kuchenny
D
zięki dodaniu do zestawu dodatkowych akcesoriów 
(pełno sitko, wymienne końcówki):

 - Robienie makaronów w różnych kształtach dzięki nakładkom
(spaghetti, penne, tagiatelle, wstążki i inne)
Funkcja mielenia kawy

- Robienie Masła Orzechowego
- Przyrządzanie pysznych musów, papek dla dzieci i sorbetów
- Homogenizacja

Pozioma wyciskarka najlepsza do zielonych soków


Wyciskarka soku Oscar DA-1000 w tym również  i inne (Hurom, Omega) radzą sobie najlepiej z sokami ztrawy pszenicznej, ziół, liści, kiełek. Ze względu na swoją budowę i położenie ślimaka wyciskającego wyciskają najlepszy życiodajny zielony sok, który jest źródłem najbardziej potrzebnych mikroelementów i ma niesamowite właściwości lecznicze.

Wyciskarka soku Oscar DA-1000 nie ulega twardym warzywom i owocom


Wyciskarka soku Oscar DA-1000 bez najmniejszego problemu radzi sobie z bardzo twardymi warzywami, owocami takimi jak (marchew, burak, seler, pietruszka, kapusta, twarde odmiany jabłek) i wyciska z nich najzdrowszy sok. 
Wyciskarka do soków Oscar DA-1000 i jej wszystkie części wyciskarki są przebadane na obecność szkodliwego Bisfenolu A i są w 100 % wolne od tego rakotwórczego składnika. Potwierdzają to niezależne testy i certyfikaty.

Opis poszczególnych funkcji wyciskarki OSCAR PRO NEO DA-1000

• WYCISKARKA OWOCÓW  skutecznie wyciska sok z owoców twardych i miękkich: nawet ze zwykle najtrudniejszych do wyciskania owoców cytrusowych.

• WYCISKARKA WARZYW  wyciska wszystkie rodzaje warzyw, w tym: marchewki, buraki, seler, paprykę i rzodkiewki, nie niszcząc ich naturalnego zapachu i wartości odżywczych. Świeży smak i zachowanie pełnych wartości odżywczych są gwarantowane poprzez zastosowanie wyjątkowego procesu wyciskania soku. 

• KIEŁKI PSZENICZNE I ROŚLINY LIŚCIASTE  kapusta czerwona i zwyczajna, szpinak oraz igły sosnowe to tylko kilka produktów naturalnych z których można wycisnąć sok za pomocą wyciskarki soku OSCAR DA-1000. Ciesz się tym co najlepszego oferuje natura w świeżym  jedzeniu i wyciśnij je aby skorzystać z  pełni zachowanych wartości odżywczych.

• ROBOT KUCHENNY   Za pomocą trybu mielenia łatwo i szybko przygotujesz delikatne jedzenie dla dzieci. Zrobi pyszne masy dla dzieci.

• HOMOGENIZATOR Przyrządź świeże zamrożone desery, naturalną żywność dla niemowląt i masło orzechowe ze świeżych owoców i warzyw.

 MASZYNA DO MAKARONU Domowe spaghetti, linguini czy pałeczki chlebowe mogą zostać wyciśnięte w ciągu kilku minut za pomocą specjalnej dyszy.

• MASZYNKA DO MIĘSA nie potrzebujesz już masy urządzeń w kuchni do każdej czynności innego. Wyciskarka soku Oscar Da-1000 zastąpi również maszynkę do mięsa.

• MŁYNEK DO KAWY Zmiel ziarna kawy na mączkę.

Wyciskarka do soków OSCAR DA-1000 - zalety

- Nowy rodzaj ślimaka i sitka 3 etapowe rozdrabnianie
- Slimak i Sitko z super mocnego tworzywa ULTEM GE
- Dodatkowe akcesoria rozszerzające możliwości Oscara
Nowoczesny Design pasujący do każdego wnętrza
- Wolnoobrotowe wyciskanie soku 63-74 obr/min (Slow Squeezing System)
- Wielofunkcyjność urządzenia niczym robot kuchenny 6 w 1
- Idealna do twardych warzyw i owoców
- Idealna do Terapii Gersona i innych sokoterapii
- 100 % BPA FREE
Gwarancja 20 Lat na niezawodną pracę silnika !!!

WYPOSAŻENIE:

Korpus do wyciskania soku, mas, lodów, makaronów.. Tłoczek z uszczelką silikonową, Pojemniki na sok i wytłoki, Sitko do soku, Sitko do wyciskania mas i mielenia, Końcówki do mas, lodów makaronów i mielenia, Szczotka do mycia, Instrukcja obsługi z przepisami na najlepsze soki.

Specyfikacja

Oscar NEO DA-1000
Jednoślimakowa pozioma
63-74 obr/min
Indukcyjny
50-60 Hz
7 kg
Burdundowy
20 lat na silnik, 5 kat na części
25 cm x 18 cm x 22,6 cm
150 W
240 V
CE, ISO
TAK
Ślimak z Ultemu, Sitko do soków, Sitko do past, makaronów, Homogenizacji, pojemniki na sok i pulpę, szczoteczka do czyszczenia, pokrywka, Instrukcja obsługi z przepisami na soki

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku