Wyciskarka soku Omega Chrome 8006 Zobacz większe

Wyciskarka soku Omega Chrome 8006

1 560,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka do soków Omega 8006 Chrome jest wyciskarką poziomą jednoślimakową. Omega 8006 łączy w sobie funkcje robota kuchennego i wyciskarki do najzdrowszych soków z owoców, warzyw, traw i wszystkiego z czego można wycisnąć sok, który jest pozbawiony szkodliwych substancji zawarty ...

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka soku Omega Chrome 8006

Wyciskarka soku Omega Chrome 8006

Wyciskarka do soków Omega 8006 Chrome jest wyciskarką poziomą jednoślimakową. Omega 8006 łączy w sobie funkcje robota kuchennego i wyciskarki do najzdrowszych soków z owoców, warzyw, traw i wszystkiego z czego można wycisnąć sok, który jest pozbawiony szkodliwych substancji zawarty ...

Wyciskarka do soków Omega 8006 Chrome

jest wyciskarką poziomą jednoślimakową. Omega 8006 łączy w sobie funkcje robota kuchennego i wyciskarki do najzdrowszych soków z owoców, warzyw, traw i wszystkiego z czego można wycisnąć sok, który jest pozbawiony szkodliwych substancji zawartych w skórce oraz metali ciężkich, zawiera za to bogactwo witamin i enzymów i przeciwutleniaczy, które są nieodzownym elementem naszego życia jeśli chcemy żyć długo i w zdrowiu. Proces wyciskania w Omega Juicer jest trzyetapowy i dlatego tak efektywny. Poprzez wolnoobrotowe obracanie się ślimaka 70 obr/min produkty nie tracą swoich dobroczynnych składników jak jest w przypadku sokowirówek szybkoobrotowych, które ucierają produkty a nie wyciskają z nich sok poprzez zgniatanie. Wyciska niesamowicie zdrowy sok którego nie znajdziemy w żadnym nawet najdroższym sklepie. 

Tajemnicą całego sukcesu wyciskarek wolnoobrotowych jest właśnie ten opatentowany system powolnego zgniatania produktu a następnie wyciskania ze zgniecionej pulpy soku który zawiera całą esencję z natury.

Wyciskarka soku Omega 8006 jak inne jednoślimakowe wyciskarki poziome jest bardzo dobra do różnych terapii sokami m.in. Terapii Gersona, ze względu na niewielką zawartość błonnika w soku można pić duże, terapeutyczne ilości soku bez obaw o dodatkowy tłuszczyk i zbędne kilogramy.

Wyciskarka Omega 8006 wyciska nie tylko sok z owoców i warzyw ale również z najbardziej życiodajnych kiełek, trawy pszenicznej, liści oraz ziół. Zielone soki są ostatnio bardzo popularnie ze względu na swoje niesamowite i ponadprzeciętne właściwości lecznicze są stosowane w terapiach oraz przez ludzi którzy pragną prowadzić zdrowy styl życia i cieszyć się długim życiem w zdrowiu i z mnóstwem energii.

Omega 8006 to robot kuchenny 6 w 1


Wyciskarka do soków Omega 8006 to nie tylko wyciskarka do soków ale również przydatny mebel 
kuchenny który zastąpi wiele innych urządzeń kuchennych i będzie nam służył dzięki temu przez sporą część naszego czasu spędzonego w kuchni a nie tylko podczas wyciskania soków.

Wyciskarka do soków Omega 8006 zastępuje takie urządzenia jak:

- młynek do mielenia kawy

- młynek do mielenia zboża

- maszynka do mielenia mięsa

- szatkownica do sałatek

- maszynka do wyciskania makaronów

- homogenizator

- urządzenie do robienia lodów, musów, sorbetów i smothie

Dzięki powyższym funkcją można przyrządzić takie produkty jak: 
Masło orzechowe, Przepyszne sałatki, Naturalne lody, Musy i Papki dla dzieci, naturalnie zmielone ziarna na mąkę, zmielona kawa, różnego rodzaju makarony w różnych kształatach(spaghetti, penne, tagiatelle itp.)

Wałek i sitko z najtwardszego tworzywa GE ULTEM
Wałek i sitko wykonane w najnowszej Omedze zostały ulepszone w modelu 8006 i zastosowano do ich budowy najtwardsze i najbezpieczniejsze do kontaktu z sokami tworzywo ULTEM GE, które poradzi sobie z najtwardszymi warzywami i owocami nawet zmrożonymi z których przyżądzimy smothie lub lody.

Najważniejsze zalety wyciskarki soku OMEGA 8006


 - Zupełnie nowy ulepszony design w porównaniu do poprzedniego modelu 8003/8005
 - Wygodna rączka do przenoszenia wyciskarki
 - Niesamowity kolor chromowany który prezentuje się wyśmienicie w każdej kuchni
 - Nowy dłuższy ślimak 3 etapowy
 - Super wytrzymałe sitko i ślimak z ULTEMU
 - Wolnoobrotowy system wyciskania soku, zaledwie 70 obr/min
 - Dzięki dodatkowym funkcjom i akcesoriom zastępuje wiele innych urządzeń kuchennych
 - Idealna wyciskarka do Soko terapii oraz twardych warzyw
 - Niska zawartość błonnika w soku

   
WYPOSAŻENIE:
Wyciskarka soku Omega 8006, Korpus do wyciskania soków, musów, lodów, makaronów i mielenia ziaren. Tłoczek, Pojemniki na sok i odpadki, Sitko do soków oraz sitko do pozostałych funkcji, Dodatkowe 6 końcówek do dodatkowych funkcji wyciskarki, Szczotka do mycia, Instrukcja obsługi z przepisami

Gwarancja 15 lat na silnik 5 lat na części 
 

Specyfikacja

Omega 8006 Chrome
Jednoślimakowa pozioma
70 obr/min
Indukcyjny-Jednofazowy
50-60 Hz
6,1 kg
Chromowany, Biały
15 lat na silnik / 5 lata na części
26 cm x 17,5 cm x 21,5 cm
150 W
240 V
CE, ISO
TAK
Korpus do wyciskania soków, musów, lodów, makaronów i mielenia ziaren. Tłoczek, Pojemniki na sok i odpadki, Sitko do soków oraz sitko do pozostałych funkcji, Dodatkowe 6 końcówek do dodatkowych funkcji wyciskarki, Szczotka do mycia, Instrukcja obsługi z przepisami

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku