Wyciskarka soku Kuvings NS

1 390,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka soków Kuvings NS o mocy 240W nazywana również Kuvings SC i miała światową premierę w 2011 roku, jako zdobywca wielu medali i nagród wkroczyła przebojem na rynek konsumencki. Jej cicha praca dzięki 80 obr/ min, duża moc oraz niezawodność podzespołów oraz nowoczesny design zapewniły jej stałe miejsce w czołówce.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka soku Kuvings NS

Wyciskarka soku Kuvings NS

Wyciskarka soków Kuvings NS o mocy 240W nazywana również Kuvings SC i miała światową premierę w 2011 roku, jako zdobywca wielu medali i nagród wkroczyła przebojem na rynek konsumencki. Jej cicha praca dzięki 80 obr/ min, duża moc oraz niezawodność podzespołów oraz nowoczesny design zapewniły jej stałe miejsce w czołówce.


 Kuvings NS  

+ Wolnoobrotowa pionowa wyciskarka soków Kuvings NS 750SC/850SC/900SC/950SC to sprawdzona seria nazywana również Kuvings NS-240W lub Kuvings SC

Produkowana jest w 4 kolorach o symbolach 750SC w kolorze białym, 850SC w kolorze srebrnym, 900SC w kolorze czarnym i 950SC w kolorze burgundowym. 

+ Kuvings NS Silent Juicer jest zdobywcą wielu nagród na targach międzynarodowych posiada na tyle niezawodną konstrukcję iż zdobył uznanie wielu ekspertów. Model ten doskonale radzi sobie z twardymi owocami, warzywami, trawami i ziołami.

+ W wyciskarce soku Kuvings NS zastosowano sprawdzony silnik produkowany jest przez koreańską firmę Kuvings, a nie inne zewnętrze firmy. Silnik ten jest najmocniejszym dostępnym silnikiem jaki znajduje się w wyciskarkach soku i ma aż 240 W mocy. Użyto technologii wolnego wyciskania 80 obr/min co zaowocowało jeszcze mniejszym natlenianiem soków. W bębnie wyciskarki zastosowano wirnik z silikonowymi uszczelkami które na bierząco oczyszczają sitko oraz ścianki bębna z resztek soku. Dodano również zatyczkę -niekapek wylotu soku alby można było szybko umyć wyciskarkę wlewając jedynie wodę do urządzenia.

 10 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI         

Otwór wsadowy

+ Wyciskarka Kuvings NS posiada standardowy wlot do którego wrzucamy tylko pokrojone warzywa i owoce a w razie potrzeby dopychamy je tamperem tak aby nie utknęły w otworze.

Wyciskanie soku

+ Wyciskarka Kuvings NS ma opatentowany system wyciskania soków skonstruowany w oparciu o innowacyjną technologię JMCS. Kuvings NS usuwa nasiona, skórę i niepotrzebne włókna czy nadmiar błonnika ze wszelkich owoców i warzyw uzyskując jeszcze bardziej gładszy sok.

System

+ Wyciskarka Kuvings NS posiada dwustopniowy system zabezpieczeń który odpowiada za uruchomienie urządzenia dopiero po prawidłowym złożeniu wszystkich elementów wyciskarki. Drugim stopniem zabezpieczeń są czujniki wbudowane w konstrukcję dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność iż nigdy części wyciskarki nie zostaną uszkodzone podczas uruchamiania.

Nagrody

+ Wyciskarka Kuvings NS została wprowadzona na rynek światowy w 2011 roku i zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień i nagród udowadniając swoją pozycję na rynku.

Cicha praca

+ Wyciskarka do soków Kuvings NS ma wysoką kulturę pracy i wyciska bardzo cicho do 40-50 dB co porównywane jest do głośnego szeptu.Tym samym nie zakłuca otoczenia podczas wyciskania soku jak to dzieje przy tańszych sokowirówkach. Posiada obroty silnika wynoszące do 80 obr/minutę

Ślimak

+ Konstrukcja pozwala na bardzo dokładne wyciskanie soków z owoców i warzyw. Ślimak wykonany jest tradycyjnie z Ultemu stworzonego przez NASA, materiału 4 x twardszego od plastiku stosowanemu przy produkcji narzędzi chirurgicznych ,materiał ten jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności. Pracuje w temperaturach od +230 C do -30 C, a dzięki odpowiedniej konstrukcji ślimaka oraz jego wytrzymałości możliwe jest usuwanie nasion, skórki, włókien czy nadmiaru celulozy/ błonnika ze wszystkich owoców i warzyw.

Silnik

+ Najmocniejszy bez szczotkowy silnik jaki montuje się wyciskarkach wolnoobrotowych mocy 240 Watt. Taka siła pozwala na miażdżenie całych owoców i warzyw a zabezpieczenie przed przegrzaniem zabezpiecza silnik i w razie konieczności odcina zasilanie. Bieg wsteczny pomaga w ewentualnym usunięciu miazgi która może zebrać się w sicie wyciskarki bez konieczności wyciągania jej ręcznie. Cicha praca silnika do 30 dB oraz 48-50 obrotów/ minutę daje jeszcze lepszy komfort pracy i pewność iż sok nie będzie przegrzany ani napowietrzony.

Zatyczka-niekapek

+ Zatyczka pozwala przygotować soki wieloowocowe bez potrzeby ich mieszania w osobnych pojemnikach oraz chroni przed zabrudzeniem się blatu. Wystarczy zamknąć otwór wylotowy i można całą zawartość misy zatrzymać wewnątrz a wyciskając kolejne owoce komponujemy swój własny wieloowocowy sok. Również mycie wyciskarki możliwe jest dzięki zatyczce która uniemożliwi odpływ wody podczas procesu mycia.Szczotka do mycia

+ Szczotka pozwala na bardzo łatwe ręczne mycie sita pod bieżącą wodą a większe pozostałości pulpy zostaną usunięte otworem wylotowym dzięki funkcji automatycznego płukania. Wystarczy zamknąć zatyczkę-niekapek i wypełnić misę wodą oraz włączyć wyciskarkę która sama usunie pulpę i przepłucze elementy.

Akcesoria opcjonalne

+ Dzięki mincerowi możesz skruszyć lód, przygotować sorbety i lody, zmielić warzywa i owowce oraz przygotować ziemniaki na puree.  Elementy wykonane są również z bezpiecznego dla zdrowia Ultemu który jest wolny od toksycznego Bisfenolu A stosowanego w tanich produktach AGD. Mincer do modelu NS/SC możesz dokupić w e-sklepie.

 Cechy użytkowe   

 Parametry techniczne   

 • + STANDARDOWY OTWÓR WSADOWY
 • + NAJMOCNIEJSZY 240 W SILNIK NA RYNKU
 • + ZATYCZKA-NIEKAPEK
 • + ŁATWY MONTAŻ I CZYSZCZENIE
 • + ELEMENTY WOLNE OD BPA
 • + ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
 • + POJEMNOŚĆ MISY 400 ML
 • + PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
 • + CZUJNIK PRZEGRANIA SILNIKA
 • + BIEG WSTECZNY


 • + MINCER DO DOKUPIENIA OSOBNO

 • + TECHNOLOGIA JEDNO ŚLIMAKOWA
 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 80 obr/min
 • + MOC 240 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + WAGA 6,5 kg
 • + ZASILANIE 220/240 V
 • + GWARANCJA 10 LAT/SILNIK, 10 LAT CZĘŚCI

 Zestaw zawiera   

 Gratis   

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. TACA PODAWCZA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. NIEKAPEK
 • + 1 SZT. OBROTOWA OBUDOWA SITKA
 • + 1 SZT. SITKO WYCISKAJĄCE
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI

+ 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku