Wyciskarka Soku Hurom HH HU-700

1 090,00 zł brutto

-500,00 zł

1 590,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka do soku Hurom HH HU-700 Wyciskarka soku firmy Hurom która zadebiutowała na rynku w 2013 roku od razu stała się hitem i została okrzyknięta mianem lidera wśród wyciskarek pionowych i zdecydowanie najładniejszą wyciskarką jaka jest dostępna. Świadczy o tym wiele nagród j ...

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka Soku Hurom HH HU-700

Wyciskarka Soku Hurom HH HU-700

Wyciskarka do soku Hurom HH HU-700 Wyciskarka soku firmy Hurom która zadebiutowała na rynku w 2013 roku od razu stała się hitem i została okrzyknięta mianem lidera wśród wyciskarek pionowych i zdecydowanie najładniejszą wyciskarką jaka jest dostępna. Świadczy o tym wiele nagród j ...

Wyciskarka do soku Hurom HH HU-700


Wyciskarka soku firmy Hurom która zadebiutowała na rynku w 2013 roku od razu stała się hitem i została okrzyknięta mianem lidera wśród wyciskarek pionowych i zdecydowanie najładniejszą wyciskarką jaka jest dostępna.
Świadczy o tym wiele nagród jakie otrzymała firma Hurom za ten model między innymi najważniejsza nagroda w dziedzinie design na świecie RedDot Design Award.

Wyciskarka do soku Hurom HU-700 to wyciskarka pionowa w której wolnoobrotowy (70obr/min) ślimak zgniatająco-wyciskający znajduje się w pozycji pionowej. Dzięki temu produkty zostają grawitacyjnie wciągane przez ślimak i miażdżone co znacząco ułatwia wyciskanie soków ponieważ nie potrzebujemy wpychać produktów, wystarczy je tylko wrzucać pokrojone do otworu wsadowego. Ślimak umieszczony pionowo wyciska szybciej sok niż wyciskarki poziome. W Huromie HU-700 zastosowano wiele zmian nie tylko wizualnych poprawiających wygląd urządzenia ale również funkcjonalnych które ułatwiają korzystanie z wyciskarki.

Niesamowity wygląd obudowy udekoruje każdą kuchnię

Wyciskaraka do soku Hurom Hu-700 została wyposażona w niezwykle urodziwą obudowę która na pewno będzie należała do grona najładniejszych urządzeń kuchennych. Docenili to ludzie na całym świecie zajmujący się designem, dzięki czemu Hurom HU-700 otrzymał najważniejszą nagrodę w dziedzinie designu RedDot Design Award !
3 nowe, przepiękne kolory perłowe z połyskiem

Wyciskarka soku Hurom Hu-700 występuje w trzech zupełnie nowych kolorach: Ciemno Szarym, Biała Perła oraz Burgundowym. Wszystkie kolory prezentują się świetnie ponieważ są z perłowym połyskiem oraz z drobinkami mieniącymi się w świetle. Dzięki różnorodności kolorów można spokojnie dopasować wyciskarkę do swojej kuchni oraz innych sprzętów które się w niej znajdują.

Większa misa wyciskająca, 500ml

W wyciskarce soku Hurom HU-700 zastosowano również powiększoną misę do wyciskania, ponieważ bardzo dobrze sprawdziła się w modelu HF. W porównaniu do starszych modeli wyciskarka Hurom HU-700 została wyposażona w wiekszą misę z 350 ml powiększono ją do 500 ml. Dzięki temu podczas wyciskania jest to duże ułatwienie ponieważ można mieszać, miksować ze sobą więcej składników na raz i uzyskujemy więcej pysznego wymieszanego bez konieczności opróżniania misy.

Zatyczka na wylocie soku

Producenci Huroma nie mogli pominąć w modelu HH HU-700praktycznej zatyczki wylotu soku ,która została wprowadzona w poprzednich modelach. Zatyczka ta zdaniem klientów jest najważniejszym dodatkiem który został wprowadzony do wyciskarek pionowych   i dzięki niej użytkowanie jest o wiele przyjemniejsze i prostsze. Funkcja ta daje nam możliwość zatkania wylotu soku i dzięki temu możemy otrzymać podczas wyciskania gotowy koktajl, sorbet lubMus, (możemy mieszać ze sobą różne warzywa i owoce dzięki czemu otrzymamy swój własny ulubiony koktajl owocowo warzywny) po wyciśnięciu wystarczy otworzyć zatyczkę i gotowy przepyszny koktajl trafia prosto do szklanki. 

Przepłukiwanie po zrobieniu soku

Poza funkcją robienia musów zatyczka bardzo przydatna jest również podczas robienia soków z różnych owoców i warzyw, gdy robimy je jeden po drugim i nie chcemy żeby np. sok Jabłkowy nie przechodził nam smakiem soku z buraka który wcześniej robiliśmy. Wystarczy po zrobieniu soku z jednego rodzaju produktów zatkać zatyczkę, następnie wlać wodę do włączonego urządzenia dzięki temu woda dotrze we wszystkie zakamarki sitka i ślimaka gdzie zalegają pozostałość po przednim soku i po otwarciu zatyczki wszystkie niepożądane pozostałości wylecą z wyciskarki i możemy zabierać się do robienia kolejnego soku bez konieczności mycia .

Łatwiejsze mycie

Dzięki praktycznej zatyczce po zrobieniu soku zaleca się przed umyciem wlać wodę do wyciskarki z zatkaną zatyczką, pozwoli to na przepłukanie pozostałości znajdujących się w bębnie. Później wystarczy tylko opłukać części pod bieżącą wodą i cały proces mycia skraca się do mniej niż jednej minuty.


Dodatkowa szczoteczka

W zestawie z Huromem HH HU-700 jest druga dodatkowa szczoteczka do czyszczenia, która przydaje się przy czyszczeniu sitka.

Najważniejsze zalety wyciskarki do soków Hurom HU-700

- Nowy oszałamiający design Nagrodzony RedDot Design Award
- Zgrabna obudowa i niewielkie gabaryty
- Wolnoobrotowe wyciskanie soku 70 obr/min (Slow Squeezing System)
- 3 nowe kolory na wysoki połysk
Większa misa wyciskająca 500 ml, pozwala zrobić więcej soku 
- jeszcze Łatwiejsze czyszczenie i mycie
- Dodatkowa Szczoteczka do czyszczenia
- Części wykonane z super mocnego Ultemu GE (ślimak i sitko)
- Pokrywka na otwór wsadowy
- 100 % BPA FREE

 Na jakiej zasadzie działa Hurom HU-700 Slow juicer  ?

Wyciskarka do soków Hurom HH HU-700 jest wyciskarką najlepszej wśród wyciskarek firmy Hurom, która korzysta z opatentowanej technologii systemu "Low Speed LSTS" Wyciskarki te nazywane są również Slow Juicers. Silnik zastosowany w wyciskarkach Hurom jest indukcyjny i w modelu Hurom HH HU-700 obraca się z prędkością tylko 70 obr/min i zużywa przy tym tylko  150 W energi, zamiast 2.000-24.000 obrotów/min i do 1500W energii jak typowe popularnie stosowane sokowirówki. 
Wyciskarka Hurom daje nam klarowny sok i suchą pulpę i w porównaniu do sokowirówek jest do 80 % bardziej wydajna i wyciśnie większą ilość soku. Dzięki metodzie ekstrakcji i tłoczenia za pomocą ślimaka, zgniata on jak moździerz, miażdży żywność uwalniając jej głębię skłądników odżywczych i najważniejszych dla naszego zdrowia i życia enzymów i witamin o czym świadczą poniższe wyniki badań.

Dzięki metodzie powolnego wyciskania soki są wielokrotnie bogatsze w zawartość właściwych enzymów, minerałów oraz witamin niż soki z sokowirówek. Sok z wyciskarki jest nieutleniony i nie odwarstwia się sok od wody jak bywa zawsze przy soku z sokowirówki. Powolne obroty zapewniają że nie narusza się struktury komórkowej owoców i warzyw, eliminije to proces utleniania i separacji.

Specyfikacja

Hurom HH HU-700
Wolnoobrotowe wyciskanie na zimno
70 RPM
Indukcyjny
50 Hz / 60 Hz
7.1 kg
Biała Perła, Ceimno-Szary, Burgund
10 LAT NA SILNIK / 2 LATA NA CZĘŚCI
16.7 cm x 23.7 cm x 39.8cm
150 W
240 V
CE Certified, ISO
BPA FREE wszystkie części wyciskarki są wolne od BPA
Ślimak z Ultemu, Sitko do soków, Zatyczka na wylocie soku, pojemniki na sok i pulpę, szczoteczka do czyszczenia x 2, Instrukcja obsługi

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku