Wyciskarka soku Hurom HG 2G

1 990,00 zł brutto

-400,00 zł

2 390,00 zł brutto

Nowy produkt

Po kilku miesiącach od premiery drugiej generacji modelu Hurom HH 2G, firma Hurom postanowiła wprowadzić na rynek kolejny model drugiej generacji Hurom HG 2G, następca modelu HG który przyciąga klientów nowoczesnym designem oraz obudową ze stali nierdzewnej, niewielkimi gabarytami i pięknymi trzema kolorami w macie.

Więcej szczegółów

148 Przedmioty

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka soku Hurom HG 2G

Wyciskarka soku Hurom HG 2G

Po kilku miesiącach od premiery drugiej generacji modelu Hurom HH 2G, firma Hurom postanowiła wprowadzić na rynek kolejny model drugiej generacji Hurom HG 2G, następca modelu HG który przyciąga klientów nowoczesnym designem oraz obudową ze stali nierdzewnej, niewielkimi gabarytami i pięknymi trzema kolorami w macie.

 

 Hurom HG 2G    

 

+ Jako jeden z najnowszych modeli marki Hurom, Hurom HG 2G jest do 30% bardziej wydajny poprzez zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Ulepszona została konstrukcja sitek, wałek ślimakowy oraz specjalna blokada pozwalająca dokładniej wycisnąć sok.

 

+ Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to przedstawicelka drugiej generacji. Generacja 2G została wybrana wyciskarkami roku 2013 oraz poszczególne jej modele zyskały prestiżową nagrodę Red Dot Design Award.

 

+ Innowacyjny model z regulacją temperatury umożliwia zastosowanie urządzenia do szerokiego wachlarza możliwości. Podczas pracy wyodrębniają się składniki odżywcze z miksowanych produktów a jednocześnie nie są niszczone żadne enzymy ani witaminy. Specjalnie zaprojektowany kielich z tłoczkiem do popychania i ugniatania a także kontrola obrotów chronią przed napowietrzeniem, czyli nasyceniem mieszaniny bąbelkami powietrza, które prowadzi do zbędnego utlenienia.

+ Niesamowita 10 letnia gwarancja na silnik sprawia że Hurom HG 2G jest inwestycją w zdrowie. Jeśli szukasz produktu prostego w obsłudze, ale dającego najwyższą jakość soku, to jest to wyciskarka dla Ciebie!

  10 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 2 LATA GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

Ślimak

+ W najnowszym Huromie bardzo ważną rolę pełni nowy ślimak i jego unikalna konstrukcja. Generacja 2G ma dwa punkty ścinające co powoduje szybsze wyciskanie soku oraz większą moc zgniotu. Obroty zmniejszono do 40 obr/min dzięki czemu wyciskarka wyciska dużo dokładniej.

Silnik

+ Wolnoobrotowy silnik bezszczotkowy o mocy 150W nie wytwarza hałasu oraz wibracji. Silnik w Hurom HG 2G jest wytrzymały i bezawaryjny.

Slow Squeezing Technology SST™

+ Slow Squeezing Technology (SST™) to technologia opatentowana przez Hurom, która umożliwia zachowanie naturalnego smaku soków owocowych i warzywnych, oraz zachowanie drogocennych składników odżywczych.

 

Niekapek

+ Niekapek daje możliwość dozowania odpowiedniej ilości soku oraz brak rozpryskiwania podczas nalewania soku. Należy jednak pamiętać aby sok w komorze wypić zaraz po przyrządzeniu. Sok wypity w ciągu 15 min. od przyrządzenia zachowuje najcenniejsze składniki odżywcze.

Manetka

+ Dzięki manetce do regulacji wyciskarki 2G pozwalają na regulację wielkości otworu wylotowego. Dzięki temu użytkownik może regulować siłę docisku wychodzącego, zmiażdżonego produktu, w rezultacie ma to wpływ na konsystencje soku.

Misa

+ Hurom HG 2G posiada dużą misę o pojemności 500ml. Dotychczasowe modele 1G posiadały misę o pojemności 350 ml. Powiększona misa w modelu HG 2G w znacznym stopniu ułatwia użytkowanie urządzenia.Proste czyszczenie

+ Mycie to po prostu błahostka - wystarczy wypełnić miskę soku z wodą, otworzyć zatyczkę/ niekapek i włączyć urządzenie. Miska opróżnia grawitacyjnie wodę z pozostałościami warzyw i owoców, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest czyścić. Dodatkowo wewnętrzna obrotowa szczotka jednocześnie czyści misę oraz zapobiega zapychaniu się sita.

Cichy tryb pracy

+ Hurom HG 2G pracuje niezwykle cicho. Dźwięk o wartości 30 dB i zużycie energii na poziomie 150 W gwarantuje energooszczędne działanie. Czynność wyciskania soku generuje mniejsze natężenie dźwięku niż w wysokoobrotowych modelach. Potrzebujesz zrobić sok w trakcie gdy Twoje dziecko śpi? W przypadku Huroma HH 2G L-TYPE nie jest to problemem!


 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku