Wyciskarka do soków Angel 8500S - stal chirurgiczna

5 699,00 zł brutto

-991,00 zł

6 690,00 zł brutto

Nowy produkt

Angel 8500s to najlepsza wyciskarka do soków na świecie. Najnowszy model najlepszej na świecie wyciskarki soku firmy Angel Juicers. Została wykonana w całości ze stali chirurgicznej, która jest super trwała i najbezpieczniejsza do kontaktu z żywnością. Wyciskarka do soków Angel 8500s to gwarancja wysokiej jakości sprzętu!

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków Angel 8500S - stal chirurgiczna

Wyciskarka do soków Angel 8500S - stal chirurgiczna

Angel 8500s to najlepsza wyciskarka do soków na świecie. Najnowszy model najlepszej na świecie wyciskarki soku firmy Angel Juicers. Została wykonana w całości ze stali chirurgicznej, która jest super trwała i najbezpieczniejsza do kontaktu z żywnością. Wyciskarka do soków Angel 8500s to gwarancja wysokiej jakości sprzętu!

 

 Angel 8500s 

 

+ Wolnoobrotowa dwuślimakowa pozioma wyciskarka soków Angel 8500s jest najbardziej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie wykonaną ze stali chirurgicznejtypu 306 która jest całkowicie neutralna biologicznie i stosowana jest do wyrobu sprzętu posiadającego styczność z żywnością. Jako następczyni modelu 5500 została wyposażona w automatyczny bieg wsteczny umożliwiający cofnięcie surowca i odblokowanie zatoru.

 

+ Angel 8500s wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest idealnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z trudnymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa oraz zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, ale można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe.

+ Angel 8500s wyciska najmocniej, najwięcej aż do 30 % więcej soku od innych dwu ślimakowych wyciskarek.Dzięki 3-stopniowym sitkom, dużej mocy zgniotu sięgającej aż 3 KM, najbardziej optymalnym obrotom silnika 82 obr/min, 2-stopniowym systemie podwójnych ślimaków.

  5 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 3 LATA GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

Otwór wsadowy

+ Wyciskarka Anglel 8500s posiada standardowy wlot o średnicy 4,3 cm do którego wrzucamy tylko pokrojone warzywa i owoce a w razie potrzeby dopychamy je tamperem tak aby nie utknęły w otworze.

Technologia wyciskania

+ Polega na rozdrabnianiu w 3 etapowym procesie który polega na rozdrabnianiu surowca oraz bardzo dokładnym miażdżeniu za pomocą 2 opatentowanych konstrukcyjnie stalowych ślimaków o długości 22 cm. Moc wyciskania soków to aż 3 KM ( konie mechaniczne ) co zapewnia iż w tej konstrukcji nie są potrzebne ostrza które występują w tańszych wyciskarkach. Kolejnym etapem jest wyciskanie soku pod wpływem dużego ciśnienia przez mikro otworki czego skutkiem jest uzyskanie aż 80% efektywności wyciskania a w tańszych produktach jest to jedynie 40%. Ostatnim etapem jest ostateczne wyciśnięcie soku z miąższu i usunięcie go do osobnej misy.

Terapia dr.Maxa Gersona

+ Zaleca spożywanie pokarmów lekkostrawnych i łatwo przyswajalnych wytworzonych m.innymi z  owoców i warzyw. Angel Juicer wyciska soki zachowując enzymy, witaminy i składniki mineralne z owoców i warzyw w nienaruszonej formie oraz usuwa szkodliwe metale i środki chemiczne zawarte w skórkach. Takie soki posiadają bardzo duże właściwości lecznicze i odżywcze które są nieodzownym pokarmem podczas stosowania terapii dr.Garsona.

 


     

    

Ślimak

+ Pozioma konstrukcja wyciskarek do soków Angel Juicer pozwala zastosować 3-etapowy proces wyciskania soków dzięki samej budowie długiego 22 cm podwójnego ślimaka wykonanego ze stali typu 306 która stosowana jest przy produkcji sprzętu posiadającego styczność z żywnością. Bardzo duża moc nacisku rzędu 3KM (koni mechanicznych) pozwala na wyciskanie soków z korzeni, liści, owoców, warzyw, roślin liściastych, traw.

Silnik

+ Silnik posiada moc 180 W oraz wytarza optymalne 82 obr/min które są niezbędne aby uzyskać jak najlepszą jakość soku który nie jest nagrzany ani napowietrzony tym samym nie traci on witamin, minerałów i innych substancji które giną podczas ogrzewania. Wyciskarka dwuślimakowa Angel 8500s wyposażona jest w automatyczny bieg wsteczny który uruchamia się podczas blokowania się surowca przez zbyt duże dodanie go do otworu wsadowego. Wyciskarka posiada również panel dotykowy z opcją ręcznego uruchomienia biegu wstecznego.

  Cechy użytkowe      

  Parametry techniczne    

 • + NAJWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ WYCISKANIA
 • + IDEALNA DO TERAPII DR. GERSONA
 • + BARDZO DUŻA MOC 3 KM
 • + ELEMENTY WYKONANE Z STALI 306
 • + PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
 • + CZUJNIK PRZEGRANIA SILNIKA
 • + BIEG WSTECZNY

 • + TECHNOLOGIA DWU ŚLIMAKOWA
 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 82 obr/min
 • + MOC 180 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WYKONANE ZE STALI 304
 • + WAGA 9,4 KG
 • + ZASILANIE 220/240 V
 • +  GWARANCJA 5 LAT /SILNIK, 3 LAT/CZĘŚCI

  Zestaw zawiera     

  Gratis      

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. WKŁAD DO SOKÓW
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI


+ 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

 

 

 

 

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2016-08-05

Mieczyk29

Wyciskarkę Angel poleciła mi kolerzanka z pracy, która dzięki sokom z tej wyciskarki wyleczyła się z cukrzycy a swoje dziecko wyleczyła z licznych alergii. Ja jestem posiadaczem wyciskarki od 2 miesiecy i rezulataty są zdumiewające po kuracji sokowej. Poprawiły mi się wszystkie wyniki i w tej chwili nie odbiegają zupełnie od normy.

Ocena 
2016-08-02

cena adekwatna do jakości

stal chirurgiczna i moc wyciskania 3 konie mechaniczne na wałkach !!! to monstrum miażdży wszystko !!! to król wyciskarek którego nikt nie jest w stanie skopiować. cena adekwatna do jakości.

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku