Wyciskarka do soków KUVINGS C9500

2 290,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka Kuvings C9500 Whole Slow Juicer to następca modelu B6000. Posiada wiele nowych rozwiązań które zwiększają wydajność i funkcjonalność. Szczególna uwaga należy się modyfikacji konstrukcji sitka, usunięciu silikonowej uszczelki z misy, likwidacji zębatki wałka i ulepszonej konstrukcji ślimaka czego rezultatem jest jeszcze lepsza jakość soku oraz łatwość obsługi.

Więcej szczegółów

51 Przedmioty

Do porównania

Ocena 

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków KUVINGS C9500

Wyciskarka do soków KUVINGS C9500

Wyciskarka Kuvings C9500 Whole Slow Juicer to następca modelu B6000. Posiada wiele nowych rozwiązań które zwiększają wydajność i funkcjonalność. Szczególna uwaga należy się modyfikacji konstrukcji sitka, usunięciu silikonowej uszczelki z misy, likwidacji zębatki wałka i ulepszonej konstrukcji ślimaka czego rezultatem jest jeszcze lepsza jakość soku oraz łatwość obsługi.


 Kuvings C9500  

+ Wolnoobrotowa pionowa wyciskarka soków Kuvings C9500 z otworem wsadowym o średnicy 7,5 cm który pozwala na wrzucanie owoców w całości bez potrzeby ich krojenia.

+ Następca modelu Kuvings B6000 o jeszcze lepszych rozwiązaniach zwiększających funkcjonalność i wydajność pracy czego rezultatem jest jeszcze lepsza jakość soku. Oraz nowym smuklejszym designie w którym zmieniono obudowę na zupełnie gładką oraz poprawiono wizualnie i funkcjonalnie drobne elementy.

+ W wyciskarce soku Kuvings C9500 również zastosowano sprawdzony silnik produkowany jest przez koreańską firmę Kuvings, a nie inne zewnętrze firmy. Silnik ten jest najmocniejszym dostępnym silnikiem jaki znajduje się w wyciskarkach soku i ma aż 240 W mocy. Wprowadzono zmiany konstrukcyjne ślimaka w którym zmieniono krawędź zewnętrzną odpowiedzialną za wyciskanie, usunięto zębatki z wałka, zmieniono kształt dolnej części misy i zlikwidowano silikonowe uszczelki dzięki temu zapobieżono wyciekom oraz ułatwiono jej mycie, wprowadzono nową konstrukcję wycieraczek silikonowych które pomagają w jeszcze lepszym mieszaniu bardziej gęstych soków, koktajli i lodów, ulepszono konstrukcję mocowania korka niekapka oraz zmieniono jego stylistykę na metalową.

 10 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI         

Otwór wsadowy

+ Wyciskarka Kuvings C9500 również posiada 7,5 cm wlot co umożliwia wrzucanie do urządzenia całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia na drobne elementy. Nie musisz używać popychacza jak w wyciskarkach poziomych bo grawitacja zrobi to za Ciebie.

Wyciskanie soku

+ Wyciskarka Kuvings C9500 ma opatentowany system wyciskania soków skonstruowany w oparciu o innowacyjną technologię JMCS. Kuvings C9500 usuwa nasiona, skórę i niepotrzebne włókna czy nadmiar błonnika ze wszelkich owoców i warzyw uzyskując jeszcze bardziej gładszy sok.

Misa

+ Wyciskarka Kuvings C9500 posiada udoskonaloną konstrukcję misy z której usunięto silikonowe uszczelki zapobiegając w ten sposób przeciekaniu oraz ułatwiono jej mycie i montaż dzięki prostszej konstrukcji. Nowy system przełożenia obrotów trzpienia zmniejsza również zużycie elementów wyciskarki

Sitko

+ Wyciskarka Kuvings C9500 otrzymała nowszą konstrukcję sitka w stosunku do poprzedniego modelu B6000 co przekłada się bezpośrednio na jeszcze efektywniejszą pracę i efekty końcowe w postaci soku. Dodatkowy punkt mocowania wraz z silikonową uszczelką blokują wycieki podczas wyciskania twardych owoców i warzyw a samo sitko rusza się w minimalnym stopniu.

Cicha praca

+ Wyciskarka do soków Kuvings C9500 ma wysoką kulturę pracy i wyciska bardzo cicho do 40-50 dB co porównywane jest do głośnego szeptu.Tym samym nie zakłuca otoczenia podczas wyciskania soku jak to dzieje przy tańszych sokowirówkach. Posiada niższe obroty silnika od jej poprzednika modelu B6000 które w nowszym modelu wynoszą  50 obr/minutę

Ślimak

+ Nowsza konstrukcja o zmienionej krawędzi zewnętrznej i wydrążonym środku w porównaniu z modelem Kuvings B6000 pozwala ja jeszcze dokładniejsze wyciskanie soków z owoców i warzyw dzięki gromadzeniu się pulpy w wydrążonej części. Ślimak wykonany jest tradycyjnie z Ultemu stworzonego przez NASA, materiału 4 x twardszego od plastiku stosowanemu przy produkcji narzędzi chirurgicznych ,materiał ten jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności. Pracuje w temperaturach od +230 C do -30 C, a dzięki odpowiedniej konstrukcji ślimaka oraz jego wytrzymałości możliwe jest usuwanie nasion, skórki, włókien czy nadmiaru celulozy/ błonnika ze wszystkich owoców i warzyw.

Silnik

+ Najmocniejszy bez szczotkowy silnik jaki montuje się wyciskarkach wolnoobrotowych mocy 240 Watt. Taka siła pozwala na miażdżenie całych owoców i warzyw a zabezpieczenie przed przegrzaniem zabezpiecza silnik i w razie konieczności odcina zasilanie. Bieg wsteczny pomaga w ewentualnym usunięciu miazgi która może zebrać się w sicie wyciskarki bez konieczności wyciągania jej ręcznie. Cicha praca silnika do 30 dB oraz 48-50 obrotów/ minutę daje jeszcze lepszy komfort pracy i pewność iż sok nie będzie przegrzany ani napowietrzony.

Zatyczka-niekapek

+ Nowsza konstrukcja została ulepszona o mocowanie które utrudni przypadkowe wyłamywanie zawiasów oraz o stylizowany na metalowy uchwyt. Ulepszona zatyczka pozwala przygotować soki wieloowocowe bez potrzeby ich mieszania w osobnych pojemnikach oraz chroni przed zabrudzeniem się blatu. Wystarczy zamknąć otwór wylotowy i można całą zawartość misy zatrzymać wewnątrz a wyciskając kolejne owoce komponujemy swój własny wieloowocowy sok.Szczotka do mycia

+ Szczotka pozwala na bardzo łatwe ręczne mycie sita pod bieżącą wodą a większe pozostałości pulpy zostaną usunięte otworem wylotowym dzięki funkcji automatycznego płukania. Wystarczy zamknąć zatyczkę-niekapek i wypełnić misę wodą oraz włączyć wyciskarkę która sama usunie pulpę i przepłucze elementy.

Gratis COLOPOT

+ Dodatkowo dostaniesz u nas w prezencie rewelacyjne pojemniki próżniowe o pojemności 750ml x2 wraz z praktyczną pompką.

Gratis KSIĄŻKA

+ Prezentów nigdy dość :) Jako kolejny gratis otrzymasz książkę "KOKTAJLE klinika soku" Magdaleny Makarowskiej


 Cechy użytkowe   

 Parametry techniczne   

 • + DUŻY OTWÓR WSADOWY 7,5 CM
 • + NAJMOCNIEJSZY 240 W SILNIK NA RYNKU
 • + ZATYCZKA-NIEKAPEK
 • + ŁATWY MONTAŻ I CZYSZCZENIE
 • + ELEMENTY WOLNE OD BPA
 • + ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
 • + POJEMNOŚĆ MISY 450 ML
 • + PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
 • + CZUJNIK PRZEGRANIA SILNIKA
 • + BIEG WSTECZNY

 • + TECHNOLOGIA JEDNO ŚLIMAKOWA
 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 50 obr/min
 • + MOC 240 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + WAGA 7 kg
 • + ZASILANIE 220/240 V
 • + GWARANCJA 10 LAT/SILNIK, 10 LAT/CZĘŚCI

 Zestaw zawiera   

 Gratis   

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. NIEKAPEK
 • + 1 SZT. OBROTOWA OBUDOWA SITKA
 • + 1 SZT. SITKO WYCISKAJĄCE
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI


+ 1 SZT. POJEMNIKI COLOPOT
+ 1 SZT. KSIĄŻKA

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-06-27

Jestem zadowolony

Wyciskarka działa jak należy. Soki dość klarowne , a pulpa sucha. Pomimo dużego otworu, polecam kroić na mniejsze kawałki, wyciskarka pracuje sprawniej.

  Ocena 
  2017-06-21

  Świetny zakup

  Przesiadłam się z starszego modelu C6000 i jestem w pełni zadowolona. Klarowniejszy sok, mniej czyszczenia, a pulpa bardziej sucha.

   Ocena 
   2016-08-02

   Woow ale czad !

   Sama wyciskarka to już niezła zabawa ale mam do tego jeszcze akcesoria do wyrobu lodów i musów:)))))) bosssko

    Napisz swoją opinię!

    Podobne produkty

    Śledź nas na Facebooku