Wyciskarka do soków KUVINGS C9500 + MINCER

2 290,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka do soków Kuvings C9500 Whole Slow Juicer to następca modelu B6000. Posiada wiele nowych rozwiązań które zwiększają wydajność i funkcjonalność. Szczególna uwaga należy się modyfikacji konstrukcji sitka, usunięciu silikonowej uszczelki z misy, likwidacji zębatki wałka i ulepszonej konstrukcji ślimaka czego rezultatem jest jeszcze lepsza jakość soku oraz łatwość obsługi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków KUVINGS C9500 + MINCER

Wyciskarka do soków KUVINGS C9500 + MINCER

Wyciskarka do soków Kuvings C9500 Whole Slow Juicer to następca modelu B6000. Posiada wiele nowych rozwiązań które zwiększają wydajność i funkcjonalność. Szczególna uwaga należy się modyfikacji konstrukcji sitka, usunięciu silikonowej uszczelki z misy, likwidacji zębatki wałka i ulepszonej konstrukcji ślimaka czego rezultatem jest jeszcze lepsza jakość soku oraz łatwość obsługi.


 Kuvings C9500  

+ Wolnoobrotowa pionowa wyciskarka soków Kuvings C9500 z otworem wsadowym o średnicy 7,5 cm który pozwala na wrzucanie owoców w całości bez potrzeby ich krojenia.

+ Następca modelu Kuvings B6000 o jeszcze lepszych rozwiązaniach zwiększających funkcjonalność i wydajność pracy czego rezultatem jest jeszcze lepsza jakość soku. Oraz nowym smuklejszym designie w którym zmieniono obudowę na zupełnie gładką oraz poprawiono wizualnie i funkcjonalnie drobne elementy.

+ W wyciskarce soku Kuvings C9500 również zastosowano sprawdzony silnik produkowany jest przez koreańską firmę Kuvings, a nie inne zewnętrze firmy. Silnik ten jest najmocniejszym dostępnym silnikiem jaki znajduje się w wyciskarkach soku i ma aż 240 W mocy. Wprowadzono zmiany konstrukcyjne ślimaka w którym zmieniono krawędź zewnętrzną odpowiedzialną za wyciskanie, usunięto zębatki z wałka, zmieniono kształt dolnej części misy i zlikwidowano silikonowe uszczelki dzięki temu zapobieżono wyciekom oraz ułatwiono jej mycie, wprowadzono nową konstrukcję wycieraczek silikonowych które pomagają w jeszcze lepszym mieszaniu bardziej gęstych soków, koktajli i lodów, ulepszono konstrukcję mocowania korka niekapka oraz zmieniono jego stylistykę na metalową.

 10 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI         

Otwór wsadowy

+ Wyciskarka Kuvings C9500 również posiada 7,5 cm wlot co umożliwia wrzucanie do urządzenia całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia na drobne elementy. Nie musisz używać popychacza jak w wyciskarkach poziomych bo grawitacja zrobi to za Ciebie.

Wyciskanie soku

+ Wyciskarka Kuvings C9500 ma opatentowany system wyciskania soków skonstruowany w oparciu o innowacyjną technologię JMCS. Kuvings C9500 usuwa nasiona, skórę i niepotrzebne włókna czy nadmiar błonnika ze wszelkich owoców i warzyw uzyskując jeszcze bardziej gładszy sok.

Misa

+ Wyciskarka Kuvings C9500 posiada udoskonaloną konstrukcję misy z której usunięto silikonowe uszczelki zapobiegając w ten sposób przeciekaniu oraz ułatwiono jej mycie i montaż dzięki prostszej konstrukcji. Nowy system przełożenia obrotów trzpienia zmniejsza również zużycie elementów wyciskarki

Sitko

+ Wyciskarka Kuvings C9500 otrzymała nowszą konstrukcję sitka w stosunku do poprzedniego modelu B6000 co przekłada się bezpośrednio na jeszcze efektywniejszą pracę i efekty końcowe w postaci soku. Dodatkowy punkt mocowania wraz z silikonową uszczelką blokują wycieki podczas wyciskania twardych owoców i warzyw a samo sitko rusza się w minimalnym stopniu.

Cicha praca

+ Wyciskarka do soków Kuvings C9500 ma wysoką kulturę pracy i wyciska bardzo cicho do 40-50 dB co porównywane jest do głośnego szeptu.Tym samym nie zakłuca otoczenia podczas wyciskania soku jak to dzieje przy tańszych sokowirówkach. Posiada niższe obroty silnika od jej poprzednika modelu B6000 które w nowszym modelu wynoszą  50 obr/minutę

Ślimak

+ Nowsza konstrukcja o zmienionej krawędzi zewnętrznej i wydrążonym środku w porównaniu z modelem Kuvings B6000 pozwala ja jeszcze dokładniejsze wyciskanie soków z owoców i warzyw dzięki gromadzeniu się pulpy w wydrążonej części. Ślimak wykonany jest tradycyjnie z Ultemu stworzonego przez NASA, materiału 4 x twardszego od plastiku stosowanemu przy produkcji narzędzi chirurgicznych ,materiał ten jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności. Pracuje w temperaturach od +230 C do -30 C, a dzięki odpowiedniej konstrukcji ślimaka oraz jego wytrzymałości możliwe jest usuwanie nasion, skórki, włókien czy nadmiaru celulozy/ błonnika ze wszystkich owoców i warzyw.

Silnik

+ Najmocniejszy bez szczotkowy silnik jaki montuje się wyciskarkach wolnoobrotowych mocy 240 Watt. Taka siła pozwala na miażdżenie całych owoców i warzyw a zabezpieczenie przed przegrzaniem zabezpiecza silnik i w razie konieczności odcina zasilanie. Bieg wsteczny pomaga w ewentualnym usunięciu miazgi która może zebrać się w sicie wyciskarki bez konieczności wyciągania jej ręcznie. Cicha praca silnika do 30 dB oraz 48-50 obrotów/ minutę daje jeszcze lepszy komfort pracy i pewność iż sok nie będzie przegrzany ani napowietrzony.

Zatyczka-niekapek

+ Nowsza konstrukcja została ulepszona o mocowanie które utrudni przypadkowe wyłamywanie zawiasów oraz o stylizowany na metalowy uchwyt. Ulepszona zatyczka pozwala przygotować soki wieloowocowe bez potrzeby ich mieszania w osobnych pojemnikach oraz chroni przed zabrudzeniem się blatu. Wystarczy zamknąć otwór wylotowy i można całą zawartość misy zatrzymać wewnątrz a wyciskając kolejne owoce komponujemy swój własny wieloowocowy sok.Szczotka do mycia

+ Szczotka pozwala na bardzo łatwe ręczne mycie sita pod bieżącą wodą a większe pozostałości pulpy zostaną usunięte otworem wylotowym dzięki funkcji automatycznego płukania. Wystarczy zamknąć zatyczkę-niekapek i wypełnić misę wodą oraz włączyć wyciskarkę która sama usunie pulpę i przepłucze elementy.

Gratis MINCER + SITKO

+ Dzięki mincerowi możesz zrobić pyszne lody, sałatki, desery, sorbety i wiele więcej. Sito do smoothie z dużymi otworami do gęstych soków z większą ilością błonnika pozwala zrobić musy jogurtowe i mleczne, desery, przeciery. Elementy wykonane są również z bezpiecznego dla zdrowia Ultemu który jest wolny od toksycznego Bisfenolu A stosowanego w tanich produktach AGD. Ten cały zestaw możesz dokupić w e-sklepie.

 Cechy użytkowe   

 Parametry techniczne   

 • + DUŻY OTWÓR WSADOWY 7,5 CM
 • + NAJMOCNIEJSZY 240 W SILNIK NA RYNKU
 • + ZATYCZKA-NIEKAPEK
 • + ŁATWY MONTAŻ I CZYSZCZENIE
 • + ELEMENTY WOLNE OD BPA
 • + ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
 • + POJEMNOŚĆ MISY 450 ML
 • + PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
 • + CZUJNIK PRZEGRANIA SILNIKA
 • + BIEG WSTECZNY

 • +MINCER DO DOKUPIENIA OSOBNO

 • + TECHNOLOGIA JEDNO ŚLIMAKOWA
 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 50 obr/min
 • + MOC 240 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + WAGA 7 kg
 • + ZASILANIE 220/240 V
 • + GWARANCJA 10 LAT/SILNIK, 10 LAT CZĘŚCI

 Zestaw zawiera   

 Gratis   

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. NIEKAPEK
 • + 1 SZT. OBROTOWA OBUDOWA SITKA
 • + 1 SZT. SITKO WYCISKAJĄCE
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI

+ 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-06-27

Jestem zadowolony

Wyciskarka działa jak należy. Soki dość klarowne , a pulpa sucha. Pomimo dużego otworu, polecam kroić na mniejsze kawałki, wyciskarka pracuje sprawniej.

Ocena 
2017-06-21

Świetny zakup

Przesiadłam się z starszego modelu C6000 i jestem w pełni zadowolona. Klarowniejszy sok, mniej czyszczenia, a pulpa bardziej sucha.

Ocena 
2016-08-02

Woow ale czad !

Sama wyciskarka to już niezła zabawa ale mam do tego jeszcze akcesoria do wyrobu lodów i musów:)))))) bosssko

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku