Wyciskarka do soków Biochef Axis Juicer

1 100,00 zł brutto

-100,00 zł

1 200,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny

Wielofunkcyjna 6w1 pionowa wolnoobrotowa wyciskarka do soków BioChef Axis Juicer jest nie tylko urządzeniem do wyciskania soków z owoców, warzyw, traw czy ziół ale również dzięki nasadkom zmienia się maszynkę do robienia makaronów w 6 różnych kształtach , masła orzechowego, puree, past desrów lub lodów. Jej mocny silnik o mocy 150 W pozwala na komfortowe przygotowanie napojów i potraw.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków Biochef Axis Juicer

Wyciskarka do soków Biochef Axis Juicer

Dostępny

Wielofunkcyjna 6w1 pionowa wolnoobrotowa wyciskarka do soków BioChef Axis Juicer jest nie tylko urządzeniem do wyciskania soków z owoców, warzyw, traw czy ziół ale również dzięki nasadkom zmienia się maszynkę do robienia makaronów w 6 różnych kształtach , masła orzechowego, puree, past desrów lub lodów. Jej mocny silnik o mocy 150 W pozwala na komfortowe przygotowanie napojów i potraw.

 

 BioChef Axis Juicer     

 

+ Wolnoobrotowa pozioma wyciskarka soków BioChef Axis Juicer to urządzenie 6w1 dzięki nasadkom które zamieniają wyciskarkę w robot wielofunkcyjny.

 

+ BioChef Axis Juicer posiada nasadki które pozwalają na przygotowanie makaronów w 6 różnych kształtach, klusek, sorbetów, puree, dipów, past, mrożonych deserów czy lodów.

+ Pozioma wyciskarka soków BioChef Axis Juicer jest produkowana przez Austalijską firmę Vitality 4 Live która istnieje na rynku już od 25 lat. Silnik posiada moc 150 W oraz wytarza 80 obr/min co w zupełności wystarcza do wyciskania soku z twardych warzyw i owoców z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu oraz do wykonania makaronów.

  20 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

Otwór wsadowy

+ Wyciskarka  BioChef Axis Juicer posiada standardowy wlot do którego wrzucamy tylko pokrojone warzywa i owoce a w razie potrzeby dopychamy je tamperem tak aby nie utknęły w otworze. Dla wygody użytkownika cały wlot wykonany jest z przeźroczystego materiału wolnego od BPA dzięki czemu można obserwować proces produkcji.

Cicha praca

+ Wyciskarka do soków BioChef Axis Juicer wyciska bardzo cicho do 50-60 dB. Nie zakłuca otoczenia podczas wyciskania soku jak to dzieje przy tańszych sokowirówkach. Obroty silnka 80 obr/min są jednymi z najniższych jakie mają wyciskarki wolnoobrotowe.

 

Ochrona enzymów

+ Austalijska firma Vitality 4 Life wprowadziła do swoich produktów opatentowany system aktywnej ochrony enzymów co oznacza iż podczas wyciskania nie zachodzi tarcie i wydzielanie ciepła które powoduje utratę walorów zdrowotnych, odżywczych i smakowych soku jak to ma miejsce w przypadku wyciskania tradycyjną sokowirówką.

     

Regulacja

+ Specjalna wielostopniowa nakrętka regulująca ilość otrzymanego soku pozwala na uzyskanie większej ilości soku niż w wyciskarkach bez tej regulacji. W zależności od twardości wyciskanego owocu czy warzywa możemy regulować docisk otrzymując maksymalną ilość soku. Do twardych warzyw stosujemy poziom 5 a dla bardzo miękkich poziom 0 a dysza regulująca kierunek strumienia  skieruje sok wprost do pojemnika.

    

Ślimak

+ Pozioma konstrukcja wyciskarki do soków BioChef Axis Juicer pozwala zastosować 3-etapowy proces wyciskania soków dzięki samej budowie ślimaka jak i sitku z nożami tnącymi co zapewnia pracę z bardzo włóknistymi warzywami, ziołami i trawami. Ślimak wykonany z Ultemu stworzonego przez NASA, materiału 4 x twardszego od plastiku stosowanemu przy produkcji narzędzi chirurgicznych ,materiał ten jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności.

Silnik

+ Silnik posiada moc 150 W oraz wytarza 80 obr/min co w zupełności wystarcza do wyciskania soku z twardych warzyw i owoców z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu i daje  pewność iż sok nie będzie przegrzany ani napowietrzony co przekłada się bezpośrednio na walory odżywcze i smakowe.

Nasadki do makaronów

+ Wyciskarka do soków BioChef Axis Juicer to urządzenie 6w1 które zmienia się w robota kuchennego dzięki 6 nasadkom do makaronów i klusek. Urządzenie potrafi również siekać czosnek, szalotkę czy paprykę oraz większość roślin w tym zioła i przyprawy, mielić, homogenizować.Szczoteczka do mycia

+ W wyciskarkach do soków BioChef dołączono szczoteczkę pozwalającą na bardzo łatwe ręczne mycie sita pod bieżącą wodą a większe pozostałości pulpy mogą być usunięte otworem wylotowym dzięki funkcji automatycznego płukania. Wystarczy zamknąć zatyczkę-niekapek i wypełnić misę wodą oraz włączyć wyciskarkę która sama usunie pulpę i przepłucze elementy.

Wkłady

+ W zestawie znajduje się wkład z sitkiem do wyciskania soków, wkład pełny do mielenia i homogenizacji. Wykonane są z Ultemu który  jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności.

  Cechy użytkowe      

  Parametry techniczne    

 • + 6 W 1
 • + 20 LAT GWARANCJI NA SILNIK
 • + KLAPKA ZABEZPIECZAJĄCA
 • + OPCJA WYKONANIA MAKARONÓW I KLUSEK
 • + OPCJA WYKONANIA LODÓW, SORBETÓW, MUSÓW, PRZECIERÓW
 • + ŁATWY MONTAŻ I CZYSZCZENIE
 • + ELEMENTY WOLNE OD BPA
 • + ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
 • + PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
 • + CZUJNIK PRZEGRANIA SILNIKA
 • + BIEG WSTECZNY

 • + TECHNOLOGIA JEDNO ŚLIMAKOWA
 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 80 obr/min
 • + MOC 150 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + WAGA 6,3 KG
 • + ZASILANIE 220/240 V
 • + DOŻYWOTNIA GWARANCJA/SILNIK, 10 LAT/CZĘŚCI
 •  

  Zestaw zawiera     

  Gratis      

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 6 SZT. NASADKI
 • + 1 SZT. MISA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. WKŁAD DO SOKÓW
 • + 1 SZT. WKŁAD DO MIELENIA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI


+ 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

 

 

 

 

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-07-06

Super

Głównie służy do wyciskania soku marchew/jabłko i tym wypadku sprawdza się znakomicie. Łatwy montaż , mało części do czyszczenia. Prawie wszystkie soki wyciskam na regulacji w pozycji 5, soki wychodzą wtedy bardziej klarowne.

Ocena 
2017-06-26

Spełnia oczekiwania

Wyciskarka sprawnie wyciska soki z warzyw i owoców. Urządzenie pracuje cicho, czyści się w miarę szybko. Produkt spełnił moje oczekiwania.

Ocena 
2017-06-23

Zadowolona

Nie zabiera dużo miejsca po założeniu. Świetnie się nadaje do mały kuchni. Soki smaczne i klarowne. Dodatkowych funkcji nie miałam jeszcze okazji sprawdzić.

Ocena 
2017-06-22

Polecam

Używam codziennie. Jestem zadowolona, soki smakują wybornie. Szczególnie polecam sok burak/jabłko/marchew. Dodaje energii na cały dzień.

Ocena 
2017-06-21

Warto

Polecono mi jako wyciskarkę do soków zielonych i rzeczywiście znakomicie się w tej roli spisuje. Dobrze sobie radzi z jarmużem , natką czy szpinakiem.

Ocena 
2017-02-21

plus

Mała i zgrabna wyciskarka. U mnie fajnie sprawdza się przy wyciskaniu buraków i marchwi i zieleniny. Jeszcze nie robiłam past na niej ale podobno można :)

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku