Wyciskarka do soków Biochef Axis Compact Juicer

790,00 zł brutto

Nowy produkt

Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, BioChef Axis Compact Juicer jest idealny dla entuzjastów zdrowia. Wysokiej jakości projekt, budowa, konkurencyjna cena i wysoka wydajność sprawiają, że jest to jeden z najlepszych na rynku juicerów cenowych na rynku. Wszystkie części wyciskarki są wolne od BPA.

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

Dostępne

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków Biochef Axis Compact Juicer

Wyciskarka do soków Biochef Axis Compact Juicer

Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, BioChef Axis Compact Juicer jest idealny dla entuzjastów zdrowia. Wysokiej jakości projekt, budowa, konkurencyjna cena i wysoka wydajność sprawiają, że jest to jeden z najlepszych na rynku juicerów cenowych na rynku. Wszystkie części wyciskarki są wolne od BPA.

 BioChef Axis compact Juicer     

 

+ Niewielki i lekki - doskonały do domu lub podróży

+ Idealny dla początkujących entuzjastów picia soków w technologii wolnoobrotowej, świetna jakość i wydajność

+ BioChef to niezawodna i sprawdzona konstrukcja jest to marka Australijskiej firmy Vitality4life która już ponad 25 lat rozwija się w branży wyciskarek do soku i stale udoskonala swoje produkty.

  10 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

  

KOMPAKTOWY I LEKKI

+ Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, BioChef Axis Compact Juicer jest idealny dla entuzjastów zdrowia, którzy zaczynają swoją przygodę z wyciskaniem soków w technologii wolnoobrotowej. Axis Compact Juicer świetnie sprawdzi się w mniejszych kuchniach oraz dla osób, które są w ciągłym ruchu. Wysokiej jakości projekt i budowa, konkurencyjna cena i wysoka wydajność sprawiają, że Axis Compact Juicer jest jedną z najlepszych na rynku wyciskarek w aktualnym przedziale cenowym. Dodatkowym atutem jest niewielka waga - 4 kg. Wszystkie części wyciskarki są wolne od BPA.

WYCISKANIE SOKU

+ Dzięki poziomej konstrukcji oraz 3 etapowemu ślimakowi wyciskarka radzi sobie z najbardziej włóknistymi warzywami: trawa pszeniczna, seler, kapusta, szpinak, mniszek lekarki, pokrzywa, zioła nie sprawiają żadnego kłopotu wyciskarce BioChef Axis Compact Juicer

OTWÓR WSADOWY

+ Wyciskarka  BioChef Axis Compact Juicer posiada standardowy wlot do którego wrzucamy tylko pokrojone warzywa i owoce a w razie potrzeby dopychamy je tamperem tak aby nie utknęły w otworze. Dla wygody użytkownika cały wlot wykonany jest z przeźroczystego materiału wolnego od BPA dzięki czemu można obserwować proces produkcji.

 

ŚLIMAK

+ Wykonany z Ultemu stworzonego przez NASA, materiału 4 x twardszego od plastiku stosowanemu przy produkcji narzędzi chirurgicznych ,materiał ten jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności. Pracuje w temperaturach od +230 C do -30 C, a dzięki odpowiedniej konstrukcji ślimaka oraz jego wytrzymałości możliwe jest usuwanie nasion, skórki, włókien czy nadmiaru celulozy/ błonnika ze wszystkich owoców i warzyw uzyskując do 40% więcej soku.

     

SILNIK

+ Mocny bezszczotkowy silnik jaki montuje się wyciskarkach wolnoobrotowych o mocy 150 Watt. Cicha praca silnika do 30 dB oraz 78-80 obrotów/ minutę daje komfort pracy i pewność iż sok nie będzie przegrzany ani napowietrzony co przekłada się bezpośrednio na walory odżywcze i smakowe.

    

NAKŁADKA REGULUJĄCA CIŚNIENIE

  + Regulacja docisku dla optymalizacji i maksymalizacji ilości wyciskanego soku. Dzięki specjalnej nakrętce regulującej siłę zgniotu produktów możemy zmaksymalizować ilość otrzymywanego soku. (przy wyciskarniu twardych warzyw np. marchwi regulację ustawiamy na poziom 5, a przy miękkich owocach takich jak pomarańcza czy arbuz ustawiamy docisk na poziom  0 lub 1, dzięku temu zabiegowi otrzymamy więcej soku niż w wyciskarkach bez regulacji)

  PROSTE CZYSZCZENIE

   + Czyszczenie wyciskarki BioChef Axis jest proste i intuicyjne.

     Cechy użytkowe      

     Parametry techniczne    

   • SILNIK 150
   • OPCJA WYKONANIA LODÓW, SORBETÓW, MUSÓW, PRZECIERÓW
   • ŁATWY MONTAŻ I CZYSZCZENIE
   • ELEMENTY WOLNE OD BPA
   • ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
   • PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
   • BIEG WSTECZNY
   • TECHNOLOGIA JEDNOŚLIMAKOWA
   • ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 78-80 obr/min
   • MOC 150 W
   • DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
   • CZĘŚCI WOLNE OD BPA
   • WAGA 4,0 kg
   • ZASILANIE 230/240 V
   • GWARANCJA 10 LAT/SILNIK, 10 LAT CZĘŚCI

     Zestaw zawiera     

     Gratis      

   • 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
   • 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
   • 1 SZT. NAKŁADKA REGULUJĄCA CIŚNIENIE
   • 1 SZT. NAKRĘTKA CZOŁOWA
   • 1 SZT. ŚLIMAK
   • 1 SZT. SITKO DO SOKÓW
   • 1 SZT. POJEMNIK NA ODPADY
   • 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
   • 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
   • 1 SZT. SZCZOTKA DO MYCIA
   • 1 SZT. POPYCHACZ


   + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

    

    

    

    

    

      WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

    

    

    

   Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

   CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

    

   KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

    

    

    

            WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

    

    

    

   W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

   CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

   Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

    

    

   KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

   Ocena 
   2017-06-29

   Mała

   Mała, zgrabna wyciskarka. Radzi sobie z miękkimi owocami , jak i z twardym burakiem. Do tego w przyzwoitej cenie. Na razie zadowolona.

   • 0 z 1 osób uznały tę opinię za przydatną.
   Ocena 
   2017-06-27

   lekki

   Super lekki i poręczny sprzęt! O taki mi właśnie chodziło, wszędzie go mogę zabrać. Zdrowy wypad na weekend ma teraz sens!

   • 0 z 1 osób uznały tę opinię za przydatną.

   Napisz swoją opinię!

   Podobne produkty

   Śledź nas na Facebooku