Wyciskarka do soków Biochef Axis Compact Juicer

790,00 zł brutto

Nowy produkt

Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, BioChef Axis Compact Juicer jest idealny dla entuzjastów zdrowia. Wysokiej jakości projekt, budowa, konkurencyjna cena i wysoka wydajność sprawiają, że jest to jeden z najlepszych na rynku juicerów cenowych na rynku. Wszystkie części wyciskarki są wolne od BPA.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wyciskarka do soków Biochef Axis Compact Juicer

Wyciskarka do soków Biochef Axis Compact Juicer

Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, BioChef Axis Compact Juicer jest idealny dla entuzjastów zdrowia. Wysokiej jakości projekt, budowa, konkurencyjna cena i wysoka wydajność sprawiają, że jest to jeden z najlepszych na rynku juicerów cenowych na rynku. Wszystkie części wyciskarki są wolne od BPA.

 BioChef Axis compact Juicer     

 

+ Niewielki i lekki - doskonały do domu lub podróży

+ Idealny dla początkujących entuzjastów picia soków w technologii wolnoobrotowej, świetna jakość i wydajność

+ BioChef to niezawodna i sprawdzona konstrukcja jest to marka Australijskiej firmy Vitality4life która już ponad 25 lat rozwija się w branży wyciskarek do soku i stale udoskonala swoje produkty.

  10 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

  

KOMPAKTOWY I LEKKI

+ Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, BioChef Axis Compact Juicer jest idealny dla entuzjastów zdrowia, którzy zaczynają swoją przygodę z wyciskaniem soków w technologii wolnoobrotowej. Axis Compact Juicer świetnie sprawdzi się w mniejszych kuchniach oraz dla osób, które są w ciągłym ruchu. Wysokiej jakości projekt i budowa, konkurencyjna cena i wysoka wydajność sprawiają, że Axis Compact Juicer jest jedną z najlepszych na rynku wyciskarek w aktualnym przedziale cenowym. Dodatkowym atutem jest niewielka waga - 4 kg. Wszystkie części wyciskarki są wolne od BPA.

WYCISKANIE SOKU

+ Dzięki poziomej konstrukcji oraz 3 etapowemu ślimakowi wyciskarka radzi sobie z najbardziej włóknistymi warzywami: trawa pszeniczna, seler, kapusta, szpinak, mniszek lekarki, pokrzywa, zioła nie sprawiają żadnego kłopotu wyciskarce BioChef Axis Compact Juicer

OTWÓR WSADOWY

+ Wyciskarka  BioChef Axis Compact Juicer posiada standardowy wlot do którego wrzucamy tylko pokrojone warzywa i owoce a w razie potrzeby dopychamy je tamperem tak aby nie utknęły w otworze. Dla wygody użytkownika cały wlot wykonany jest z przeźroczystego materiału wolnego od BPA dzięki czemu można obserwować proces produkcji.

 

ŚLIMAK

+ Wykonany z Ultemu stworzonego przez NASA, materiału 4 x twardszego od plastiku stosowanemu przy produkcji narzędzi chirurgicznych ,materiał ten jest wolny od toksycznego Bisfenolu A (BPA free ) co zapobiega przedostawaniu się toksycznych składników do żywności. Pracuje w temperaturach od +230 C do -30 C, a dzięki odpowiedniej konstrukcji ślimaka oraz jego wytrzymałości możliwe jest usuwanie nasion, skórki, włókien czy nadmiaru celulozy/ błonnika ze wszystkich owoców i warzyw uzyskując do 40% więcej soku.

     

SILNIK

+ Mocny bezszczotkowy silnik jaki montuje się wyciskarkach wolnoobrotowych o mocy 150 Watt. Cicha praca silnika do 30 dB oraz 78-80 obrotów/ minutę daje komfort pracy i pewność iż sok nie będzie przegrzany ani napowietrzony co przekłada się bezpośrednio na walory odżywcze i smakowe.

    

NAKŁADKA REGULUJĄCA CIŚNIENIE

  + Regulacja docisku dla optymalizacji i maksymalizacji ilości wyciskanego soku. Dzięki specjalnej nakrętce regulującej siłę zgniotu produktów możemy zmaksymalizować ilość otrzymywanego soku. (przy wyciskarniu twardych warzyw np. marchwi regulację ustawiamy na poziom 5, a przy miękkich owocach takich jak pomarańcza czy arbuz ustawiamy docisk na poziom  0 lub 1, dzięku temu zabiegowi otrzymamy więcej soku niż w wyciskarkach bez regulacji)

  PROSTE CZYSZCZENIE

   + Czyszczenie wyciskarki BioChef Axis jest proste i intuicyjne.

     Cechy użytkowe      

     Parametry techniczne    

   • SILNIK 150
   • OPCJA WYKONANIA LODÓW, SORBETÓW, MUSÓW, PRZECIERÓW
   • ŁATWY MONTAŻ I CZYSZCZENIE
   • ELEMENTY WOLNE OD BPA
   • ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
   • PRACA SILNIKA DO 30 MINUT
   • BIEG WSTECZNY
   • TECHNOLOGIA JEDNOŚLIMAKOWA
   • ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 78-80 obr/min
   • MOC 150 W
   • DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
   • CZĘŚCI WOLNE OD BPA
   • WAGA 4,0 kg
   • ZASILANIE 230/240 V
   • GWARANCJA 10 LAT/SILNIK, 10 LAT CZĘŚCI

     Zestaw zawiera     

     Gratis      

   • 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
   • 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
   • 1 SZT. NAKŁADKA REGULUJĄCA CIŚNIENIE
   • 1 SZT. NAKRĘTKA CZOŁOWA
   • 1 SZT. ŚLIMAK
   • 1 SZT. SITKO DO SOKÓW
   • 1 SZT. POJEMNIK NA ODPADY
   • 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
   • 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
   • 1 SZT. SZCZOTKA DO MYCIA
   • 1 SZT. POPYCHACZ


   + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

    

    

    

    

    

      WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

    

    

    

   Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

   CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

    

   KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

    

    

    

            WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

    

    

    

   W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

   CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

   Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

    

    

   KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

   Ocena 
   2017-06-29

   Mała

   Mała, zgrabna wyciskarka. Radzi sobie z miękkimi owocami , jak i z twardym burakiem. Do tego w przyzwoitej cenie. Na razie zadowolona.

   • 0 z 1 osób uznały tę opinię za przydatną.
   Ocena 
   2017-06-27

   lekki

   Super lekki i poręczny sprzęt! O taki mi właśnie chodziło, wszędzie go mogę zabrać. Zdrowy wypad na weekend ma teraz sens!

   • 0 z 1 osób uznały tę opinię za przydatną.

   Napisz swoją opinię!

   Podobne produkty

   Śledź nas na Facebooku