Wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef

1 500,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny

Nasz najnowszy blender próżniowy! Wyposażony w dzbanek ze szkła borokrzemianowego o pojemności 750 ml, ostrza z japońskiej stali nierdzewnej i futurystyczny design, blender próżniowy BioChef Astro jest idealnym średniej wielkości blenderem.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

Dostępne

Do porównania

Napisz swoją opinię

Wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef

Wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef

Dostępny

Nasz najnowszy blender próżniowy! Wyposażony w dzbanek ze szkła borokrzemianowego o pojemności 750 ml, ostrza z japońskiej stali nierdzewnej i futurystyczny design, blender próżniowy BioChef Astro jest idealnym średniej wielkości blenderem.

 

 Wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef     

 

+ BioChef Air Fryer Multi Oven otwiera zupełnie nowy świat możliwości smażenia przepływem gorącego powietrza i smażenia 'guilty-free'

 

+ Dzięki wbudowanym inteligentnym funkcjom i 12 programom gotowania wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef zapewnia maksymalną wydajność i wszechstronność gotowania.

 

+ Wyższe temperatury w połączeniu z superkonwekcją zwiększają przepływ powietrza i skracają czas gotowania, dzięki czemu idealnie nadają się do smażenia na złocisto-chrupiącą teksturę przy użyciu jedynie powietrza, pieczenia ciast, delikatnego powolnego gotowania, odwadniania i nie tylko.

+ Teraz możesz cieszyć się zdrowym, energooszczędnym i wszechstronnym sposobem gotowania.

  GWARANCJA 2 LATA 

Zdrowe gotowanie

+ Po co inwestować w specjalistyczną frytownicę powietrzną, skoro możesz używać wielofunkcyjnego piekarnika Air Fryer w swojej kuchni do smażenia bez poczucia winy i używania dużej ilości tłuszczy czy smażonych przysmaków.

+ Frytki, skrzydełka z kurczaka czy pączki przyrządzisz bez używania ogromnych ilości tłuszczu. Chcesz przygotować domowe chipsy warzywne? Z wielofunkcyjnym piekarnikiem Air Fryer BioChef Air Fryer Multi Oven to dziecinnie proste.

+ Wyższe temperatury wraz z wentylatorem konwekcyjnym o dwóch prędkościach zapewniają intensywny przepływ powietrza i szybkie, równomierne nagrzewanie, zapewniając za każdym razem chrupiącą złocistą teksturę. Duży kosz pomieści wystarczającą ilość frytek czy innych przekąsek dla całej rodziny.

Wszechstronność gotowania

+ Wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef posiada wiele funkcji gotowania, które sprawią, że staniesz się mistrzem zdrowego gotowania!

+ 25-litrowy, zajmujący mało miejsca wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef konwekcyjny o dwóch prędkościach z 12 sprytnymi funkcjami gotowania umożliwiają gotowanie zarówno produktów świeżych, jak i mrożonych.

+ Smaż chrupiące frytki na wolnym powietrzu, wolno gotuj delikatne zapiekanki, piecz idealną pizzę, równomiernie opiekaj tosty, piecz soczyste mięso, a nawet susz własne owoce, zioła i chipsy warzywne.

Dotykowy wyświetlacz

+ Dotykowy wyświetlacz to podstawa łatwego dostępu do wbudowanych inteligentnych funkcji.

+ Wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef świetnie wypada w porównaniu z tradycyjnym piekarnikiem.

+ Jednym dotknięciem dedykowanej ikony wybierzesz jedną spośród 12 inteligentnych ustawień gotowania z wstępnie ustawionymi optymalnymi czasami i temperaturami gotowania, możesz zmienić prędkość konwekcji, włączyć oświetlenie wewnętrzne i odmrozić mrożonki.

+ Czytelny wyświetlacz wskazuje również zakończenie podgrzewania i automatycznie rozpoczyna odliczanie czasu pieczenia po umieszczeniu potrawy w piekarniku.

 

Oświetlenie wnętrza piekarnika

+ Świetnie sprawdza się gdy chcesz kontrolować postęp gotowania.

+ Po otwarciu drzwi i zakończeniu cyklu pieczenia automatycznie włącza się wewnętrzne oświetlenie piekarnika.

+ Po 5 minutach wyłącza się automatycznie i steruje nim dedykowany symbol świetlny na dotykowym wyświetlaczu.

+ Żarówkę możesz łatwo wymienić, podobnie jak w typowym piekarniku elektrycznym.

Łatwość czyszczenia

+ Wielofunkcyjny piekarnik Air Fryer BioChef posiada nieprzywierające wnętrze i akcesoria, które można myć w zmywarce.

+ Piekarnik ma nieprzywierającą powłokę wewnętrzną, która ułatwia czyszczenie i konserwację, a także wyjmowaną tackę na okruchy, którą można szybko wyjąć i wyczyścić, aby wnętrze nie wypełniały okruchy i resztki z przyrządzanych potraw.

+ Duże szklane drzwi piekarnika są zbudowane z trzech warstw hartowanego szkła, aby utrzymać stałą temperaturę wewnątrz piekarnika i zapewnić minimalne straty ciepła.

+ Wszystkie akcesoria, w tym kosz do frytek, ruszt druciany i blachę do pieczenia, można myć w zmywarce, co znacznie ułatwia czyszczenie.

Akcesoria w zestawie

+ Ruszt druciany - zapewnia powierzchnię do umieszczenia przedmiotów, takich jak patelnia do pizzy i naczynie żaroodporne podczas gotowania. Po prostu wsuń na miejsce wzdłuż jednej z 4 prowadnic wewnątrz piekarnika

+ Blacha do pieczenia - do pieczenia, smażenia i zbierania skapujących składników ze smażenia na wolnym powietrzu

+ Air Fry kosz - do smażenia i suszenia na powietrzu, o dużej powierzchni, aby zapewnić równomierną cyrkulację ciepła i płaskie ułożenie jedzenia, więc nie trzeba go potrząsać

+ Instrukcja obsługi

  Parametry i cechy    


 • Marka: BIOCHEF
 • Obroty na minutę: Szybka prędkość: 1400 obr./min, niska prędkość: 900 obr./min
 • Pojemność: 25l
 • Możliwości przestrzeni: Toster na 6 kromek, pizza 30 cm, pieczenie całego kurczaka, frytki 1 kg, taca na 6 muffinek. Rozmiar tacy o szerokości 36 cm i głębokości 28 cm; Pasuje do naczynia o szerokości około 34 cm i wysokości 14 cm. Długość przewodu 125 cm.
 • Wentylator konwekcyjny: Podwójna prędkość
 • 12 funkcji użytkowych: smażenie na powietrzu, pieczenie, pieczenie, tosty, grill, powolne gotowanie, pizza, odwadnianie, podgrzewanie, naleśniki, podgrzewanie i wyrastanie
 • Zakres temperatur: 40oC - 230oC
 • Dostępne kolory: czarny
 • Załączone akcesoria: ruszt druciany, koszyk Air Fry, blacha do pieczenia  Moc i napięcie


 • Moc: 1800 W
 • Napięcie: 220-240 V
 • Certyfikacja: Certyfikat CE
 • Materiały: stalowa obudowa, 3-warstwowe drzwi ze szkła hartowanego, wnęka z powłoką nieprzywierającą  Waga i wymiary 


 • Waga produktu: 11.6 kg
 • Waga produktu z opakowaniem: 14,7 kg
 • Wymiary produktu: szerokość 45 X głębokość 40 X wysokość 37.5 [cm]
 • Wymiary produktu z opakowaniem: szerokość 57 X głębokość 46 X wysokość

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku