Tłuczek do mięsa Victor ProChef Zobacz większe

Tłuczek do mięsa Victor ProChef

145,00 zł brutto

Nowy produkt

Profesjonalny tłuczek do mięsa dla szefa kuchni Victor ProChef. Tłuczek szefa kuchni do mięs firmy Victor® to innowacyjnaopatentowana technologia opracowana przez firmę Victor która łączy w sobie dwa niezbędne kucharzowi przedmioty: nakłuwacz z tłuczkiem do mięs w jednym dają niesam ...

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

Do porównania

Napisz swoją opinię

Tłuczek do mięsa Victor ProChef

Tłuczek do mięsa Victor ProChef

Profesjonalny tłuczek do mięsa dla szefa kuchni Victor ProChef. Tłuczek szefa kuchni do mięs firmy Victor® to innowacyjnaopatentowana technologia opracowana przez firmę Victor która łączy w sobie dwa niezbędne kucharzowi przedmioty: nakłuwacz z tłuczkiem do mięs w jednym dają niesam ...

Profesjonalny tłuczek do mięsa dla szefa kuchni Victor ProChef.

Tłuczek do mięsa victor 3

Tłuczek szefa kuchni do mięs firmy Victor® to innowacyjnaopatentowana technologia opracowana przez firmę Victor która łączy w sobie dwa niezbędne kucharzowi przedmioty: nakłuwacz z tłuczkiem do mięs w jednym dają niesamowite efekty.

- Podczas tłuczenia mięso jest nakłuwane 56 nożami które przebijają dokładnie włókna mięsa dzięki czemu do Tłuczek szefa kuchni Victor Easechefśrodka mięsa dostarczane są równomiernie wszystkie przyprawy oraz marynaty któretradycyjnie są tylko na wierzchu.

- Tłuczek Victor ProChef zapewni również doskonały odpływ wewnętrznych szkodliwych tłuszczy z mięsa które podczas smażenia wyciekają z mięsa, które staje się dużo zdrowsze, chudsze i bardziej smaczne.

- Dzięki zastosowaniu technologii układu sprężynowego z 56 nożami czas przygotowywania skraca się nawet do 80%, ciepło szybciej dociera w głąb mięsa i sprawia że całość piecze lub smaży się jednakowo, bez szkodliwego przypiekania zewnętrznego mięsa.

- Tłuczek do mięsa ProChef jest niezbędny w kuchni każdego kucharza kuchni amatora i zawodowca, Amatorzy grillowania będą zachwyceni smakiem i jakością grillowanego mięsa które wcześniej zostało nakłute tłuczkiem Victor ProChef.

- Victor ProChef minimalizuje kurczenie mięsa podczas smażenia i nadaje się do każdego rozaju mięs, m.in.: drobiu, dziczyzny, baraniny, wołowiny, wieprzowiny, cielęciny a nawet do ryb.

Tłuczek szefa kuchni Victor

 

tłuczek szefa kuchni victor 5

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku