Hit

Prasa do tłoczenia oleju - BioChef Vega Oil Press Zobacz większe

Prasa do tłoczenia oleju - BioChef Vega Oil Press

1 990,00 zł brutto

Nowy produkt

Prasa do tłoczenia oleju BioChef Vega to prawdziwa innowacja w wytwarzaniu oleju w domu. W przeciwieństwie do innych maszyn dostępnych na rynku, BioChef Vega Oil Press Extractor jest przeznaczony głównie do użytku domowego!

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

Dostępne

Do porównania

Ocena 

Napisz swoją opinię

Prasa do tłoczenia oleju - BioChef Vega Oil Press

Prasa do tłoczenia oleju - BioChef Vega Oil Press

Prasa do tłoczenia oleju BioChef Vega to prawdziwa innowacja w wytwarzaniu oleju w domu. W przeciwieństwie do innych maszyn dostępnych na rynku, BioChef Vega Oil Press Extractor jest przeznaczony głównie do użytku domowego!

Biochef Vega Oil Press

+ Wytwarza naturalny, pozbawiony konserwantów olej.
+ Osiąga optymalną temperaturę wyciskania w ciągu zaledwie 30-60 sekund.
+ Prosta i łatwa w użyciu
+ W pełni automatyczna, posiada cyfrowy wyświetlacz, z wstępnie zaprogramowanymi ustawieniami i prostymi przyciskami dotykowymi
+ Stwórz własny olej z orzeszków ziemnych, sezamu, słonecznika, nasion lnu, konopi i innych!

3-letnia gwarancja

BioChef Vega Oil Press

Domowa prasa do tłoczenia oleju

Prasa do tłoczenia oleju BioChef Vega to prawdziwa innowacja w wytwarzaniu oleju w domu. W przeciwieństwie do innych maszyn dostępnych na rynku, BioChef Vega Oil Press Extractor jest przeznaczony głównie do użytku domowego. Maszyna do tłoczenia oleju BioChef Vega jest prosta i łatwa w użyciu, co oznacza, że ​​możesz zacząć wytwarzać własny olej słonecznikowy, olej sezamowy, olej z nasion lnu, olej z konopi i wiele innych produktów we własnym domu!

Zalety tłoczonego na zimno oleju

Zachowaj żywe składniki odżywcze znajdujące się w naturalnych olejach

Olej uzyskany za pomocą BioChef Vega Oil Press jest tłoczony na zimno z nienaruszonymi żywymi substancjami odżywczymi i enzymami. Większość kupowanych w sklepie olejów ma konserwanty dodawane do oleju, aby przedłużyć jego okres przydatności do spożycia. Nacisk na tłoczenia na zimno własnych olejów oznacza, że ​​wiesz, że twój olej jest czysty, bez dodatków! Tłoczone na zimno oleje również zachowują swój smak i zapach; poprawa smaku potraw podczas gotowania.

Technologia prasy do oleju

Efektywność tłoczenia nawet do 88% !


Prasa ekspelerska działa poprzez ekstrakcję oleju za pomocą prasy mechanicznej, a nie poprzez proces ekstrakcji chemicznej. Prasa ekspelerska jest maszyną typu ślimakowego, która dociska orzechy i nasiona przez beczkę, powodując tarcie i ciśnienie w celu ściskania składników. Składniki są mielone, co oddziela płyn od miazgi bez oleju wznoszącego się powyżej 50ºC, zachowując w ten sposób wszystkie składniki odżywcze i enzymy. Oznacza to, że uzyskujesz z tłoczonym na zimno olejem, który zachowuje wszystkie smaki, aromaty i wartości odżywcze składników, które właśnie włożyłeś do maszyny. Ogólnie rzecz biorąc, BioChef Vega Oil Press zajmie 4-8 minut, aby uzyskać  olej z 200 gramów składników.

BioChef Vega Oil Press

skutecznie wydobywa czysty olej z:

Orzechy: migdał, brazylia, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, orzechy makadamia, orzechy arachidowe, orzechy pinii, pistacje, orzechy


Nasiona: konopie, siemię lniane, siemię lniane, dynia, sezam, słonecznik

Parametry techniczne:

- MOC 510 W
- WAGA 6,7 kg
- ZASILANIE 220-230v

Zestaw zawiera:

1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
1 SZT. RĘKAWICA
1 SZT. KLUCZ
1 SZT. SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA
1 SZT. FILTR SIATKOWY
POJEMNIK NA OLEJ I PULPĘ

GRATIS !

- CUD OLEJU LNIANEGO

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku