Prasa do tłoczenia oleju - Bio Oil Oimis

2 190,00 zł brutto

-560,00 zł

2 750,00 zł brutto

Nowy produkt

Prasa Do oleju BioOil Oimis to Zupełna nowość i rewolucja pośród domowych pras do oleju. Przedstawiamy Państwu rewolucyjną prasę do oleju która tłoczy olej na zimno w mgnieniu oka, przy tym wygląda nowocześnie i jest niewielkich gabarytów oraz jej obsługa jest dziecinnie prosta.

Więcej szczegółów

43 Przedmioty

Do porównania

Napisz swoją opinię

Prasa do tłoczenia oleju - Bio Oil Oimis

Prasa do tłoczenia oleju - Bio Oil Oimis

Prasa Do oleju BioOil Oimis to Zupełna nowość i rewolucja pośród domowych pras do oleju. Przedstawiamy Państwu rewolucyjną prasę do oleju która tłoczy olej na zimno w mgnieniu oka, przy tym wygląda nowocześnie i jest niewielkich gabarytów oraz jej obsługa jest dziecinnie prosta.

Domowa prasa do tłoczenia oleju

Bio Oil press Oimis

 Bio Oimis

Prasa Do oleju BioOil Oimis to Zupełna nowość i rewolucja pośród domowych pras do oleju

Przedstawiamy Państwu rewolucyjną prasę do oleju która tłoczy olej na zimno w mgnieniu oka, przy tym wygląda nowocześnie i jest niewielkich gabarytów oraz jej obsługa jest dziecinnie prosta.

Nowa prasa do oleju pozwoli nam w domowych warunkach wycisnąć najzdrowszy olej jaki tylko można sobie wyobrazić, na zimno bez niszczenia cennych składników zawartych w nasionach, które pod wpływem wysokiej temperatury są niwelowane m.in. w wyciskarkach przemysłowych do oleju.

Bio Oimis

 

Olej wyciskany przez nas jest w 100 % sprawdzony oraz mamy pewność co do jego metody produkcji i zawartości najcenniejszych kwasów tłuszczowych i witamin. Oleje kupowane w sklepie z długim terminem przydatności nie dają nam pewności co do ich pochodzenia ani metody ich wyciskania oraz nie ma informacji o temperaturze tłoczenia oleju co jest najistotniejszą kwestią.

Olej tłoczony na zimno w prasie Bio Oil Oimis zachowuje naturalny smak i aromat. Olej smakowo i zapachowo różni się od tego który jest na sklepowych półkach. Często zawiera naturalny osad który po kilku godzinach opada na dno co świadczy o jego świeżości.

Wysoka wydajność tłoczonego oleju sięga aż do 80 % co sprawia że olej z najbardziej wyszukanych nasion oleistych wynosi nas wielokrotnie mniej niż kupiony w ekologicznych sklepach

Biochef Oimis
Główne zalety domowej prasy do oleju Bio Oil Oimis

  1. Tłoczenie Oleju przez fizyczne prasowanie bez dodawania żadnych substancji chemicznych.
  2. Idealna pojemność, może przetwarzać do 5 kg nasion oleistych na godzinę.
  3. Dziecinnie Prosta w obsłudze, wystarczy wcisnąć jeden przycisk i będziemy produkować olej we własnym domu.
  4. Bardzo wysoka wydajność oleju, oraz oszczędność pieniędzy bo koszt wyciskania oleju samemu na prasie jest kilkukrotnie niższy niż kupienie gotowego oleju w sklepie którego nie jesteśmy pewni.
  5. Przemyślana konstrukcja, z ultranowoczesnym designem idealnie wpasowuje się w wystrój każdej kuchni.
  6. Może wyciskać m.in.: Sezam, Rzepak, Słonecznik, Len, Dynie, Orzechy, Mak, Konopie oraz inne.  
  7. Do produkcji maszyny zostały wybrane zdrowe i bezpieczne materiały przez co pijemy olej zdrowy i bezpieczny.

 

Specyfikacja:

- Zastosowanie: tłoczenie oleju

- Typ: Wyciskanie na zimno

- Włącznik: bieg w przód i w tył

- Zdolności produkcyjne: 3-5kg/h

- Napięcie: 220-240V

- Moc(W): 550W

- Wymiary(L*W*H): 398*220*270mm

- Waga: 8kg

- Certyfikaty: CE, ISO, Rohs,

- Nazwa produktu: Domowa Prasa do Oleju

- Okres gwarancji: 2 lata

- Materiały: stal nierdzewna 304, tritan,

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-02-22

dość dobra na 4-

Tłoczy olej , ale trzeba bardzo uważać. Wsypywać np.siemie lniane ziarenko po ziarenku bo piszczy, zgrzyta staje, albo zapycha się. Ale olej jeśli uda się wytłoczyć jest rzeczywiście dobry.

Ocena 
2017-02-21

olej 100% eko

Fajna prasa, używam jej do wytwarzania oleju lnianego, dobrze sprawdza się. Niesamowite są oleje samodzielnie wytwarzane, polecam.

Ocena 
2016-10-05

Niesamowita

Prasa jest rewelacyjna !! Nigdy w życiu nie wiedziałem że olej może być tak dobry. Żaden kupny nawet nie przypomina smakiem tego tłoczonego w domu.

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku