Najnowsza Wyciskarka soku Hurom HH 2G L-Type

1 690,00 zł brutto

-500,00 zł

2 190,00 zł brutto

Nowy produkt

Wyciskarka do soków Hurom HH 2G L-Type (HU-700 2G) Król wśród wyciskarek jedno ślimakowych Hurom HH 2G jest to druga generacja modelu HH który został wybrany wyciskarką roku 2013. Najnowszy model Huroma wprowadza masę innowacji, ergonomii i nowych technologii co przekłada się na jeszcze lep ...

Więcej szczegółów

22 Przedmioty

Do porównania

Ocena 

Napisz swoją opinię

Najnowsza Wyciskarka soku Hurom HH 2G L-Type

Najnowsza Wyciskarka soku Hurom HH 2G L-Type

Wyciskarka do soków Hurom HH 2G L-Type (HU-700 2G) Król wśród wyciskarek jedno ślimakowych Hurom HH 2G jest to druga generacja modelu HH który został wybrany wyciskarką roku 2013. Najnowszy model Huroma wprowadza masę innowacji, ergonomii i nowych technologii co przekłada się na jeszcze lep ...

 

 Hurom HH 2G L-Type     

 

+ Hurom HH 2G L-TYPE to druga generacja modelu HH który został wybrany wyciskarką roku 2013. Najnowszy model Huroma wprowadza masę innowacji, ergonomii i nowych technologii co przekłada się na jeszcze lepszą pracę wyciskarki: lepsza wydajność nawet do 30 % więcej soku niż w innych modelach, dużo łatwiejsze mycie i czyszczenie dzięki zastosowaniu całkowicie nowego sitka które jest zupełnie gładkie i nie posiada żadnych zakamarków w których pozostają resztki.

 

+ Wyciskarka do soków Hurom HH 2G L-TYPE to przedstawicelka drugiej generacji modelu HH, który został wybrany wyciskarką roku 2013. Hurom 2G HH jest ulepszoną wersją modelu HH który zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Design Award. 

 

+ Innowacyjny model z regulacją temperatury umożliwia zastosowanie urządzenia do szerokiego wachlarza możliwości. Podczas pracy wyodrębniają się składniki odżywcze z miksowanych produktów a jednocześnie nie są niszczone żadne enzymy ani witaminy. Specjalnie zaprojektowany kielich z tłoczkiem do popychania i ugniatania a także kontrola obrotów chronią przed napowietrzeniem, czyli nasyceniem mieszaniny bąbelkami powietrza, które prowadzi do zbędnego utlenienia.

+ Niesamowita 10 letnia gwarancja na silnik sprawia że Hurom HH 2G L-TYPE jest inwestycją w zdrowie. Jeśli szukasz produktu prostego w obsłudze, ale dającego najwyższą jakość soku, to jest to wyciskarka dla Ciebie!  GWARANCJA 10 LAT NA SILNIK / 2 LATA GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

Ślimak

+ W najnowszym Huromie bardzo ważną rolę pełni nowy ślimak i jego unikalna konstrukcja. Generacja 2G ma dwa punkty ścinające co powoduje szybsze wyciskanie soku oraz większą moc zgniotu. Obroty zmniejszono do 40 obr/min dzięki czemu wyciskarka wyciska dużo dokładniej.

Unikalna manetka

+ Dzięki manetce do regulacji wyciskarki 2G pozwalają na regulację wielkości otworu wylotowego. Dzięki temu użytkownik może regulować siłę docisku wychodzącego, zmiażdżonego produktu, w rezultacie ma to wpływ na konsystencje soku.

Silnik

+ Wolnoobrotowy silnik bezszczotkowy o mocy 150W nie wytwarza hałasu oraz wibracji. Silnik w Hurom HH 2G L-TYPE jest wytrzymały i bezawaryjny.

 

Niekapek

+ Niekapek daje możliwość dozowania odpowiedniej ilości soku oraz brak rozpryskiwania podczas nalewania soku. Należy jednak pamiętać aby sok w komorze wypić zaraz po przyrządzeniu. Sok wypity w ciągu 15 min. od przyrządzenia zachowuje najcenniejsze składniki odżywcze.

     

Bezpieczeństwo

+ Wyciskarka Hurom HH 2G L-TYPE posiada podwójny czujnik bezpieczeństwa. Wyciskarka włącza się dopiero gdy jest kompletnie i poprawnie zamontowana, możesz wtedy bezpiecznie i bezproblemowo wyciskać zdrowe soki. Otwory wentylacyjne i silnik wolnoobrotowy zapewniają optymalne chłodzenie urządzenia. Wbudowany uchwyt ułatwia sprawne i bezpieczne przenoszenie urządzenia.

    

Łatwe czyszczenie

+Mycie to po prostu błahostka - wystarczy wypełnić miskę soku z wodą, otworzyć zatyczkę/ niekapek i włączyć urządzenie. Miska opróżnia grawitacyjnie wodę z pozostałościami warzyw i owoców, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest czyścić. Dodatkowo wewnętrzna obrotowa szczotka jednocześnie czyści misę oraz zapobiega zapychaniu się sita.

Cichy tryb pracy

+ Hurom HH 2G L-TYPE pracuje niezwykle cicho. Dźwięk o wartości 30 dB i zużycie energii na poziomie 150 W gwarantuje energooszczędne działanie. Czynność wyciskania soku generuje mniejsze natężenie dźwięku niż w wysokoobrotowych modelach. Potrzebujesz zrobić sok w trakcie gdy Twoje dziecko śpi? W przypadku Huroma HH 2G L-TYPE nie jest to problemem!


  Cechy użytkowe      

  Cechy techniczne     

 • + WYSOKA I EFEKTYWNA WYDAJNOŚĆ
 • + TECHNOLOGIA CHRONIĄCA WAŻNE ENZYMY
 • + NIEZWYKLE WYTRZYMAŁY KIELICH BPA FREE
 • + OPATENTOWANA ZATYCZKA (KOREK NIEKAPEK) NA WYLOCIE SOKU I ZATYCZKA W WYLOCIE PULPY
 • + SITKO Z ULTEMU DO WYCISKANIA SOKU ORAZ DRUGIE DODATKOWE DO WYCISKANIA MUSÓW I SMOOTHIES
 • + PROSTE MYCIE I CZYSZCZENIE
 • + ŁATWY MONTAŻ
 • + NIESAMOWITY DESIGN NAGRODZONY W 2013 ZŁOTYM MEDALEM REDDOT DESIGN AWARDS

 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 40-43 OBR./MIN.
 • + MOC 150W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK INDUKCYJNY
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + WAGA 6,1 KG
 • + ZASILANIE 230/240 V

  Zestaw zawiera     

 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA WSADOWA
 • + 1 SZT. ZATYCZKA OTWORU KOMORY
 • + 1 SZT. MISA
 • + 1 SZT. WAŁEK
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. SITO DO KLAROWNYCH SOKÓW
 • + 1 SZT. SITO DO GĘSTYCH SOKÓW
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA ODPADY
 • + 2 SZT. SZCZOTECZKI DO CZYSZCZENIA
 • + 1 SZT. STOJAK
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI

 

 

 

 

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-02-21

zadowolona

Fajna wyciskarka, rączka do zmiany regulacji gęstości soku sprawdza się rewelacyjnie, fajna użyteczność! Polecam!

  Napisz swoją opinię!

  Podobne produkty

  Śledź nas na Facebooku