MyVita Witamina K2+D3 w kroplach  100 mcg + 4000 j.m   30ml Zobacz większe

MyVita Witamina K2+D3 w kroplach 100 mcg + 2000 j.m 30ml

66,00 zł brutto

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

MyVita Witamina K2+D3 w kroplach  100 mcg + 2000 j.m   30ml

MyVita Witamina K2+D3 w kroplach 100 mcg + 2000 j.m 30ml

OPIS
Produkt to wysokiej jakości opatentowane: witamina D Quali-D® pochodzenia naturalnego w formie cholekalcyferolu i naturalna witamina K2 VitaMK7®..Witaminy zostały rozpuszczone w certyfikowanej oliwie z oliwek extra virgin BIO pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych. Gwarantuje to, że na żadnym etapie produkcji nie zostały użyte chemiczne nawozy oraz sztuczne środki ochrony roślin.
Witamina D3 MyVita to produkt wysokiej jakości wzmocniony w porcję witaminy D w ilości 4000 j.m. co pokrywa dzienne zapotrzebowania zaopiniowane dla naszego regionu przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).
Witamina K2 VitaMK7® to wysokiej jakości produkt wytworzony w specjalnym, opatentowanym procesie produkcyjnym, dzięki czemu nie zawiera żadnych alergenów i jest w 100% bezpieczny dla zdrowia konsumenta. Witamina w formie naturalnej wykazuje największą wchłanialność oraz zawiera ponad 99% Trans menachinonu, a więc substancji, która odpowiada za dobroczynny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Witamina D i witamina K to związeki rozpuszczalne w tłuszczach, które w znaczący sposób wpływa na prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Przede wszystkim te witaminy wpływają na prawidłowe wchłanianie i dystrybucję wapnia do kości i zębów, dzięki czemy wspierają utrzymanie zdrowych kości i zębów
Równie dobrze witamina D wspomaga prawidłowe działanie układu odpornościowego oraz funkcjonowanie mięśni, a witamina K wspomaga prawidłowy proces krzepnięcia krwii.

SKŁADNIKI
ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin BIO, przeciwutleniacz: D-alfa-tokoferol (witamina E), menachinon-7 z natto (witamina K) VitaMK7®, cholekalcyferol z lanoliny (witamina D) Quali-D®.

SPOSÓB UŻYCIA
4 razy dziennie po 1 kropli. Opakowanie zawiera 100 zalecanych dziennych porcji.

Dzienna porcja (4 krople) zawierają:
Witamina K 100 mcg – 133% RWS*
Witamina D 2000 j.m. (50 mcg) – 1000% RWS*.

UWAGA
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku