Lista produktów producenta: Angel Juicer

Marka Angel Juicer to lider wśród dwuślimakowych wyciskarek do soków. Firma istnieje na światowym rynku już od przeszło 30-stu lat. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło marce na stworzenie jakościowej linii wyciskarek do owoców i warzyw. Wyciskarka do soków Angel to dwuślimakowe rozwiązanie naszych problemów związanych z uciążliwym wyciskaniem owoców. Silnik sprzętu jest wyposażony w bieg wsteczny.

Gwarancja jakości!

Wyciskarki marki Angel posiadają pięcioletnią gwarancję na silnik! Producent zapewnia nas w ten sposób o wysokiej wytrzymałości i solidności sprzętu jakim z pewnością jest wyciskarka do soków Angel. Dzięki odpornym materiałom zastosowanym przy produkcji wyciskarek, będziemy mogli korzystać z naszego nowego sprzętu przez długie lata.

Wyciskarka do soków Angel - na zdrowie!

Odpowiednio dobrany sprzęt do wyciskania soków gwarantuje nam uzyskanie jak największej ilości wartości odżywczych i minerałów z owoców i warzyw. Wyciskarka do soków Angel umożliwi nam przygotowanie wielu kombinacji napojów bez ograniczeń. Zapoznaj się z poniższą ofertą najlepszych dostępnych wyciskarek na rynku i zacznij żyć zdrowo!

Więcej

Śledź nas na Facebooku