Blender Vitamix

2 720,00 zł brutto

Nowy produkt

 Vitamix to firma z ponad 90-cio letnim doświadczeniem. Misją firmy jest ciągłe ulepszanie jakości towarów dostarczanych do klientów z całego świata.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do porównania

Napisz swoją opinię

Blender Vitamix

Blender Vitamix

 Vitamix to firma z ponad 90-cio letnim doświadczeniem. Misją firmy jest ciągłe ulepszanie jakości towarów dostarczanych do klientów z całego świata.

Blender Vitamix TNC 5200

 

Vitamix tnc 5200

 

                Vitamix to firma z ponad 90-cio letnim doświadczeniem. Misją firmy jest ciągłe ulepszanie jakości towarów dostarczanych do klientów z całego świata.

 

Wiele zastosowań i łatwa obsługa.

 

                Blender  Vitamix posiada niesamowita ilość zastosowań, z łatwością zastąpić może inne sprzęty kuchenne. Posiada funkcję miksowania, mielenia, krojenia, przygotowywania zup typu Raw Food, przecierów oraz wielu innych!

Dzięki blenderowi Vitamix 5200 z łatwością przygotujesz pyszne smoothie, lody a nawet zdrową, domową zupę nie tracąc przy tym składników odżywczych. Swoje posiłki możesz przygotować na zimno lub ciepło, w zależności od własnych upodobań.

                Urządzenie jest niesamowicie łatwe w czyszczeniu. Wystarczy nalać wody do głównego zbiorniczka, włączyć go na kilka sekund a następnie wylać wodę.

                Dzięki dużej mocy urządzenia- 1200 W oraz od 1.000 obr/min do 30.000 obr/min- swoje ulubione posiłki przygotujesz w mgnieniu oka nie tracąc czasu na własnoręczne krojenie.

 

Doskonała jakość i nowoczesny wygląd.

 

                Dzięki nowoczesnemu designowi oraz szerokiemu wyborowi kolorów, Blender Vitamix TNC 5200 można dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Blender jest dostępny w czterech kolorach: czarny, biały, czerwony oraz inox.

 Vitamix kolory

Kolory :

Biały, Czarny, Czerwony - 2720 zł

Inox – 2850 zł

 

Zalety:

Mocny silnik (1200 W)

Prędkość: 1000-30000 obr/min.

Wygodny w myciu.

Funkcje: mielenie kawy, robienie zup, musów, szatkowanie, krojenie, robienie soków oraz wiele innych.

Zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze i witaminy.

Urządzenie wolne od BPA.

GWARANCJA: 7 LAT

 

                Dane techniczne:

Producent: Vitamix USA

Moc silnika: 1200W

Waga: 5kg

Ilość obrotów: 27 000 obr/min

Wymiary: 222x185x520 mm

Pojemność pojemnika: 2L

Gwarancja: 7 lat

Dostępne kolory: Biały, czerwony, czarny, inox.

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku