Blender BioChef Nutriboost Bullet

490,00 zł brutto

Nowy produkt

Przybliż swoją drogę do zdrowia z nowym blenderem BioChef Nutriboost Bullet blender w przystępnej cenie oraz ogromną mocą aż 900 W. W Naszym blenderze zrobisz w ciągu zaledwie kilku sekund najbardziej pożywne, smaczne i zdrowe koktajle, soki, sorbety, zupy, dipy które dostarczą ci ogromną dawkę zdrowia w postaci błonnika, witamin i minerałów oraz pysznego smaku.

Więcej szczegółów

70 Przedmioty

Dostępne

Do porównania

Napisz swoją opinię

Blender BioChef Nutriboost Bullet

Blender BioChef Nutriboost Bullet

Przybliż swoją drogę do zdrowia z nowym blenderem BioChef Nutriboost Bullet blender w przystępnej cenie oraz ogromną mocą aż 900 W. W Naszym blenderze zrobisz w ciągu zaledwie kilku sekund najbardziej pożywne, smaczne i zdrowe koktajle, soki, sorbety, zupy, dipy które dostarczą ci ogromną dawkę zdrowia w postaci błonnika, witamin i minerałów oraz pysznego smaku.

BioChef Nutriboost Bullet Blender

„Mały” blender z wielką mocą i możliwościami

 Blender Biochef

Przybliż swoją drogę do zdrowia z nowym blenderem BioChef Nutriboost Bullet blender w przystępnej cenie oraz ogromną mocą aż 900 W. W Naszym blenderze zrobisz w ciągu zaledwie kilku sekund najbardziej pożywne, smaczne i zdrowe koktajle, soki, sorbety, zupy, dipy które dostarczą ci ogromną dawkę zdrowia w postaci błonnika, witamin i minerałów oraz pysznego smaku. Produkty zblendowane na małe klarowne cząstki są nawet kilkukrotnie łatwiej i szybciej przyswajalne dla naszego organizmu.

<iframe width="600" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/XGGqu3-aipE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Posiłki Surowe - Raw food są obecnie coraz bardziej popularne i stosowane zastępując tradycyjne gotowane zupy warzywne które niszczą witaminy, minerały i strukturę warzyw oraz owoców w procesie obróbki termicznej.

Dzięki blenderowi BioChef Nutriboost Bullet możesz przyrządzać przeróżne posiłki Raw food i brać je ze sobą do pracy, szkoły na wycieczkę ponieważ zestaw zawiera aż 4 pojemniki różnej wielkości w pełni wolne od Bisfenolu BPA FREE o różnych wielkościach.

Najmocniejszy silnik w klasie małych blenderów aż 900 WAT i 23.000 obr/min.

Blender Biochef

BioChef NutriBoost Bullet dysponuje super mocnym silnikiem o mocy aż 900W , 1.2 KM. Dzięki tej mocy NutriBoost rozdrabnia na najmniejsze kawałki błyskawicznie i z łatwością. Niesamowity moment obrotowy pozwala obracać się nożom z prędkością 23.000 obr/min, gwarantuje to że składniki są mieszane jak najdrobniej do jednolitej konsystencji za każdym razem, więc nasz organizm może bezpośrednio, dużo szybciej i łatwiej trawić i wchłaniać witaminy które przyswaja o wiele łatwiej rozbite na drobne cząsteczki.

Zrób zdrowe posiłki w mniej niż minutę

<iframe width="600" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/dFanpFEhROk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Korzyści płynące z posiadania Blendera BioChef NutriBoost Bullet:
Szybki, prosty, kompaktowy i niedrogi

- Jeśli uwielbiasz super gładkie koktajle owocowo, warzywne z dodatkiem bakalii, robisz różne sosy, przeciery, oraz smakujesz w naturalnych lodach i orzeźwiających smoothies to blender BioChef Nutriboost jest stworzony właśnie dla ciebie.

- Blender i pojemniki mają kompaktowe kuliste wymiary dzięki temu bardzo łatwo się myją, również w kilka sekund tak szybko jak miksują produkty. Wystarczy wlać do pojemnika 2/3 czystej wody następnie nacisnąć blender i pod wpływem wysokich obrotów pojemnik oraz ostrza zostaną dokładnie wyczyszczone. Można też przepłukać pojemnik pod bieżącą wodą. 

- Mielenie kawy, kuszenie lodu czy rozdrabnianie ziaren lub orzechów na mąkę nie sprawia już żadnego kłopotu i w mgnieniu oka można mieć zmieloną mąkę lub siemię lniane.

- Najdłuższa gwarancja 
Biochef Nutriboost oferowany jest w standardzie z 2 letnią gwarancją na silnik oraz wszystkie części.

Ogromny zestaw aż 13 elementów BioChef NutriBoost 

1 x podstawa z silnikiem
1 x pojemnik 900 ml
2 x pojemnik 700 ml
1 x pojemnik 500 ml
2 x pokrywki do pojemników
2 x pokrywki z ostrzami
1 x pokrywka z otworem do picia
1 x ucho do trzymania
1 x rant okrągły do pojemnika
1 x Instrukcja z najlepszymi przepisami

 

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku