Blender Biochef Living Food MODEL 2018

2 090,00 zł brutto

Nowy produkt

 Blender BioChef Living Food to wiodąca marka blenderów wysokiej jakości. Lider wśród urządzeń przeznaczonych do rozdrabniania warzyw i owoców nawet ze skórą, nasionami a nawet łodygami do jedwabistej, jednolitej i klarownej konsystencji! Innowacyjny model ...

Więcej szczegółów

187 Przedmioty

Dostępne

Do porównania

Napisz swoją opinię

Blender Biochef Living Food MODEL 2018

Blender Biochef Living Food MODEL 2018

 Blender BioChef Living Food to wiodąca marka blenderów wysokiej jakości. Lider wśród urządzeń przeznaczonych do rozdrabniania warzyw i owoców nawet ze skórą, nasionami a nawet łodygami do jedwabistej, jednolitej i klarownej konsystencji! Innowacyjny model ...

Główne zalety blendera Biochef Living Food model 2018:

 

+ Blender BioChef Living Food to wiodąca marka blenderów wysokiej jakości. Lider wśród urządzeń przeznaczonych do rozdrabniania warzyw i owoców nawet ze skórą, nasionami a nawet łodygami do jedwabistej, jednolitej i klarownej konsystencji.

+  Rozmiar ikon na panelu jest większy, wyraźniejszy przez co panel jest mniej skomplikowany

+ Funkcje "starego" modelu blendera np. mleko sojowe można zastąpić programem do zup, sosy oraz rozdrabnianie orzechów najlepiej wykonywać za pomocą trybu ręcznego, wtedy dostosujemy mieszankę do naszych indywidualnych potrzeb ( automatyczny tryb nie zawsze nadaje się do różnych rodzajów orzechów oraz do uzyskania oczekiwanej konsystencji sosów 

+ NOWOŚĆ - sterowanie ręczne, dzięki czemu nasza fantazja może nas ponieść i możemy stworzyć własne receptury co sprawia, że nowy ulepszony model jest bardziej PRZYJAZNY dla użytkownika

+  Zostały 3 najlepsze, najczęściej używane przez klientów funkcje : 
- smoothies 
- zupy
- oraz NOWOŚĆ siekanie

+ Blender BioChef Living Food ułatwi Twoje życie i sprawi, że skończysz z niepotrzebnym stanie przy garnkach! Wszystkie enzymy i minerały stają się łatwo przyswajalne przez Twój organizm.

+ W nowej generacji blendera producent dodał inteligentny układ sterowania sprzężeniem zwrotnym silnika, który jest systemem kompensacji mocy, który utrzymuje prędkość 1-5 na stałym poziomie obrotów:

Zaletą nowego systemu sprzężenia zwrotnego jest to, że blender może łatwiej wykonywać funkcje związane z blendowaniem / siekaniem żywności.

  GWARANCJA 10 LAT NA SILNIK / 7 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI 

Panel dotykowy LED

+ BioChef Living Food Blender nowej generacji został opracowany głównie w celu "Zdrowe życie nie musi być trudne". 3 wstępnie ustawione programy pozwalają ustawić program i zapomnieć - możemy pozwolić mikserowi wykonać całą pracę! Wbudowany mikroprocesor dostosuje prędkość i moc w zależności od składników, które blendujesz. Będziesz mógł zobaczyć i usłyszeć puls i zwiększyć lub zmniejszyć moc bez konieczności dotykania rzeczy. Dostępna jest również 10-stopniowa ręczna regulacja, dzięki czemu można dostosować prędkość w razie potrzeby za dotknięciem palca.

Brak odpadów

+ Brak odpadów z blendera wysokoobrotowego BioChef Living Food to rewelacyjne rozwiązanie. Uzyskujemy płynną i emulsyjną konsystencję. Spożywanie produktów rozdrobnionych do emulsyjnej konsystencji to najlepsza przyswajalność dla zdrowia naszego organizmu.

Wysokoobrotowy silnik

+ Wysokoobrotowy silnik blendera BioChef Living Food kontrolowany jest przez mikroprocesor, który zapewnia precyzyjną ochronę silnika i oszczędność energii. Silnik uruchamiający ostrza działa z prędkością 32 000 obr/min. Ogromna ilość składników odżywczych znajduje się w skórce i nasionach. Prędkość 32 000 obr/min czyni je bardziej przyswajalnymi. 

- Prędkość 1: 1500 obr/min
- Prędkość 2: 4000 obr/min
- Prędkość 3: 5000 obr/min
- Prędkość 4: 6000 obr/min
- Prędkość 5: 7000 obr/min
- Prędkość 6-10 do 32000 obr/min bez potrzeby kontroli sprzężenia zwrotnego (ponieważ moc jest wystarczająca, aby zapobiec problemom)

 

Popychacz TAMPER EPT™

+ Praktyczny popychacz wskazuje temperaturę przygotowywanych posiłków, dzięki temu możesz zadbać o jakość przyrządzanych potraw chroniąc cenne enzymy.

     

BPA free

+ Urządzenie wolne od BPA. Blender BioChef Living Food jest wolny od szkodliwych tworzyw sztucznych jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

    

Nowoczesny design

+ Blender BioChef Living Food posiada nowoczesną obudowę. Elegancki wygląd jest imponujący i nowoczesny. Każdy szczegół elementów obudowy jest precyzyjnie dostosowany do aktualnych trendów.

 

Cechy użytkowe      

 • + WYSOKA I EFEKTYWNA WYDAJNOŚĆ
 • + TECHNOLOGIA CHRONIĄCA WAŻNE ENZYMY
 • + NIEZWYKLE WYTRZYMAŁY KIELICH BPA FREE
 • + ŁATWOŚĆ PRZYGOTOWANIA POSIŁKÓW - 3 ZDEFINIOWANYCH PROGRAMÓW TEMATYCZNYCH
 • + MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA RĘCZNEGO
 • + PRĘDKOŚĆ NOŻY DOCHODZĄCA DO 32 TYS./MIN.
 • + PROSTE MYCIE I CZYSZCZENIE
 • + ŁATWY MONTAŻ
 • + ELEMENTY WOLNE OD BPA
 • + ELEMENTY WYKONANE Z TRITANU, ULTEMU, ABS, PC
 • + PRZYGOTOWANIE ZUP I SOSÓW NISKOTŁUSZCZOWYCH W SZYBKI I PROSTY SPOSÓB
 • + DOSTĘPNE KOLORY: BIAŁY, CZARNY

 

Parametry techniczne    

 • + ILOŚĆ OBROTÓW SILNIKA 32 TYS./MIN.
 • + 6 OSTRZY
 • + WSKAŹNIK TEMPERATURY
 • + OPCJA PRZYGOTOWANIA ZUP
 • + 3 GOTOWYCH PROGRAMÓW
 • + STEROWANIE RĘCZNE
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + BLOKADA PRZECIW PRZEGRZANIU
 • + MOC 1680 W
 • + JEDNOFAZOWY SILNIK
 • + WAGA 5 KG
 • + ZASILANIE 220 - 240 V
 • + WYMIARY URZĄDZENIA 31 CM X 51 CM X 24,6 CM


  Zestaw zawiera
     

 • + 1 SZT. KORPUS BLENDERA
 • + 1 SZT. KIELICH
 • + 1 SZT. POKRYWA KIELICHA
 • + 1 SZT. POPYCHACZ Z POMIAREM TEMPERATURY
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI

+ 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA SOKI W JĘZYKU POLSKIM

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Podobne produkty

Śledź nas na Facebooku