Obniżka! BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności Zobacz większe

BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności

2 980,00 zł brutto

-1 010,00 zł

3 990,00 zł brutto

Nowy produkt

BIOCHEF MYCOOK Wyjątkowy BioChefMyCook jako jedyne kuchenne urządzenie wielofunkcyjne  wykorzystuje technologię ogrzewania indukcyjnego. Pozwala to na równomierne ogrzewanie potraw poprzez rozprowadzane powietrze i przez to na szybsze przygotowanie posiłków. Żywność nie ma styczności z ...

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Do porównania

Ocena 

Napisz swoją opinię

BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności

BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności

BIOCHEF MYCOOK Wyjątkowy BioChefMyCook jako jedyne kuchenne urządzenie wielofunkcyjne  wykorzystuje technologię ogrzewania indukcyjnego. Pozwala to na równomierne ogrzewanie potraw poprzez rozprowadzane powietrze i przez to na szybsze przygotowanie posiłków. Żywność nie ma styczności z ...

 

 BIOCHEF MyCook     

 

+ MyCook jest rewolucyjnym urządzeniem zdrowej kuchni all-in-one z wykorzystaniem zaawansowanej technologii gotowania indukcyjnego. MyCook szanuje Twój czas gotowania i potrzeby. Zastępuje ponad 10 urządzeń. Gotowanie już nigdy nie będzie rutyną!

 

+ MyCook zawiera w zestwie kielich z miarką o pojemności 100ml oraz misę o pojemności 2 litrów. Misa wykonana jest z odpornej trójwarstowwej stali nierdzewnej i posiada 4-ostrzowy nóż. 10 dedykowanych prędkości możesz ustawić w zalezności od efektu jaki chcesz uzyskać. Wybrana prędkość odpowiada za stopień rozdrobnienia produktów.

+ W zestawie wraz z MyCook otrzymasz książkę kucharską firmy BioChef w której znajdują się smaczne przepisy. Przygotowanie rewelacyjnych zup, sosów, deserów, ciast, makaronów lub kilkuskładnikowych dań nie było nigdy tak proste! Z MyCook możesz jednocześnie gotować ziemniaki i gotować na parze inne warzywa lub mięso poprzez nałożenie misy do gotowania.

  3 LATA GWARANCJI NA SILNIK / 3 LATA GWARANCJI NA CZĘŚCI                 

Technologia gotowania

+ BioChef MyCook bazuje na technologii indukcyjnego ogrzewania oraz posiada indukcyjny silnik objety patentem. Wszelkie potrawy i produkty ogrzewane są w urządzeniu przez strumień powietrza. Trójwartwowa misa ze stali nierdzewnej utrzymuje temperaturę, która osiąga 120°C.

BPA free

+ Urządzenie wolne od BPA. Urządzenie MyCook jest wolny od szkodliwych tworzyw sztucznych jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Panel sterowania

+ Centralny panel sterowania to ogromna zaleta MyCook'a posiadający funkcje kontrolujące:
- temperaturę
- prędkość obrotów
- prporcje i wagę produktów.
Preferowana temperatura jaką można wybrać w panelu sterowania to zakres od 40°C - 120°C

 

Wielozadaniowość

+ W krótkim czasie zdasz sobie sprawę, jak wielofunkcyjny jest MyCook. Dzięki urządzeniu w dziecinnie prosty sposób przygotujesz rozmaite posiłki.
Funkcje MyCook'a takie jak:
- gotowanie
- smażenie
- duszenie
- mielenie
- rozdrabnianie
- mieszanie
- ugniatanie
- blendowanie
- miksowanie /10 prędkości + TURBO/
- duszenie potraw
- ubijanie
- ważenie produktów
- ustawianie czasu
pozwolą w pełni wykorzystać Twoją fantazję w kuchni, zaoszczędzą cenny czas i sprawią, że samodzielnie przygotowywane posiłki, smakołyki, ciasta, jogurty bedą pełnią zdrowia w Twoim domu.

     

Misa

+ MyCook zawiera w zestwie kielich z miarką o pojemności 100ml oraz misę o pojemności 2 litrów. Misa wykonana jest z odpornej trójwarstowwej stali nierdzewnej i posiada 4-ostrzowy nóż.

    

Dual Motor System

+ System podwójnej mocy silnika zapewnia idealne użytkowanie urządzenia. Silnik o mocy 600W wykorzystywany jest przy mieszaniu i chłodzeniu. Maksymalna moc silnika to 1600 W.

Cicha praca

+ MyCook pracuje cicho, przedział głośności urządzenia to 50-60 dB. MyCook nie zakłuca w znacznym stopniu otoczenia podczas swojej pracy. Możesz spokojnie słuchac muzyki, oglądać ulubiony program telewizyjny.

Profesjonalny test

+ MyCook został przetestowany przez Hamisha Inghama, szefa kuchni i właściciela Baru H w Surry Hills. Hamish Ingham to laureat prestiżowej nagrody Josephine PIGNOLET - Młody kucharz roku.
Ingham o MyCook:
"Uwielbiam MyCook! Ja i moi kucharze świetnie bawiliśmy się pracując z Mycook. Funkcje myCook są tak łatwe i proste do wypracowania w obsłudze. Używałem go podczas przygotowywania potraw wg. kilku własnych receptur. Od wyrabiania ciasta, po gotowanie, przygotowywanie twarożków wszystkie próby były udane i o wiele łatwiejsze w przygotowaniu niż ubijając ręcznie lub tradycyjnie piekąc w kuchence.(...) Ogrzewanie indukcyjne jest o wiele lepszą opcją niż u innych konkurencyjnych modeli jakich próbowałe, jest znacznie szybsze i dokładne."Łatwe czyszczenie

+ Czyszczenie MyCook'a ułatwiają specjalne zaciski na noże. Zaciski zabezpieczają przed skaleczeniem. Istnieje również możliwość całkowitego usunięcia noży w celu wyczyszczenia pozostałych zabrudzeń. Wszystkie części można myć w zmywarce, z wyjątkiem ostrzy, które zawierają łożyska kulkowe.

Książki do wyboru

+ Dodatkowo do MyCook'a oferujemy do wyboru tematyczne książki o zdrowiu rewelacyjnej autorki Bożeny Żak-Cyran: "Bądź twórcą swojego zdrowia", "Jedz i zyj zgodnie z porami roku", "Energia zdrowia, energia zycia", "Odnowa na talerzu". Wybierz jedną książkę i ciesz się zdrowiem w pełni!:)

  Cechy użytkowe      

  Parametry techniczne    

 • + 16 W 1
 • + WIELOFUNKCYJNOŚĆ URZĄDZENIA :ZASTĘPUJE PONAD 10 URZĄDZEŃ
 • + SZYBKOŚĆ I ŁATWOŚĆ PRZYRZĄDZANIA POSIŁKÓW
 • + FUNKCJA WAGI/li>
 • + POJEMNOŚĆ MISY 2L
 • + MATERIAŁ ZE STALI NIERDZEWNEJ
 • + ELEMENTY WOLNE OD BPA
 • + TEMPERATURA W ZAKRESIE 40°C - 120°C

 • + MOC SILNIKA 600 W
 • + SILNIK GRZEWCZY 1600 W
 • + WYMIARY URZĄDZENIA: WYSOKOŚĆ 43.3cm x GŁĘBOKOŚĆ 37.7cm x SZEROKOŚĆ 56.7cm
 • + WAGA 5 KG
 • + DO 30 MINUT NIEPRZERWANEJ PRACY
 • + CZĘŚCI WOLNE OD BPA
 • + ZASILANIE 230/240 V
 • + GWARANCJA 3 LATA/SILNIK, 3 LATA/CZĘŚCI

  Zestaw zawiera     

  Gratis      

 • + 1 SZT. KORPUS
 • + 1 SZT. MIARKA
 • + 1 SZT. KIELICH
 • + 1 SZT. POKRYWA KIELICHA Z CZUJNIKAMI
 • + 1 SZT. PODSTAWA KIELICHA
 • + 1 SZT. MIESZADŁO
 • + 1 SZT. SZPATUŁA
 • + 1 SZT. KOMPLET ZDEJMOWANYCH OSTRZY
 • + 1 SZT. MISA ZE STALI NIERDZEWNEJ
 • + 1 SZT. MISA PLASTIKOWA
 • + 1 SZT. SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA
 • + 1 SZT. POKRYWA MISY PLASTIKOWEJ
 • + 1 SZT. SITO DO GOTOWANIA NA PARZE Z UCHWYTEM
 • + 1 SZT. SITO DO GOTOWANIA
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI


+ 1 SZT. KSIĄŻKA DO WYBORU

 

 

 

 

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-02-21

ok

Fajny sprzęt, poświęciłem tydzień aby zapoznać się ze możliwościami sprzętu i jeszcze wiele nie odkryłem. Doruwnuje Thermomixowi, zdecydowanie! Świetnej klasy sprzęt i nie jest gratem w mojej kuchni. Rodzinka przeszczęśliwa :)

  Ocena 
  2016-07-26

  Rzeczywiście wymiata

  Myślałam że to tylko przechwałki i reklama ale to urządzenie jest naprawdę lepsze od Thermomixa którego wszyscy już znają. Cena chyba zbliżona ale ten sprzęt jest naprawdę wielofunkcyjny nie tylko z nazwy !

   Napisz swoją opinię!

   Śledź nas na Facebooku