Obniżka! BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności Zobacz większe

BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności

2 980,00 zł brutto

-1 010,00 zł

3 990,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny

BIOCHEF MYCOOK Wyjątkowy BioChefMyCook jako jedyne kuchenne urządzenie wielofunkcyjne  wykorzystuje technologię ogrzewania indukcyjnego. Pozwala to na równomierne ogrzewanie potraw poprzez rozprowadzane powietrze i przez to na szybsze przygotowanie posiłków. Żywność nie ma styczności z ...

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

Do porównania

Ocena 

Napisz swoją opinię

BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności

BIOCHEF MYCOOK przetwarzacz żywności

Dostępny

BIOCHEF MYCOOK Wyjątkowy BioChefMyCook jako jedyne kuchenne urządzenie wielofunkcyjne  wykorzystuje technologię ogrzewania indukcyjnego. Pozwala to na równomierne ogrzewanie potraw poprzez rozprowadzane powietrze i przez to na szybsze przygotowanie posiłków. Żywność nie ma styczności z ...

BIOCHEF MYCOOK

biochef mycook

Wyjątkowy BioChefMyCook jako jedyne kuchenne urządzenie wielofunkcyjne  wykorzystuje technologię ogrzewania indukcyjnego. Pozwala to na równomierne ogrzewanie potraw poprzez rozprowadzane powietrze i przez to na szybsze przygotowanie posiłków. Żywność nie ma styczności z elementami elektrycznymi. Maksymalną temperaturą osiąganą przez MyCook jest 120 ºC

MyCook wyposażony jest w łatwy w obsłudze panel sterowania. Na głównym ekranie znajdują się czas, temperatura, prędkość obrotów, funkcje ugniatania, waga oraz funkcja turbo.

Innowacją jest wbudowana elektryczna waga, która pozwala na dokładne odmierzanie składników.

W zestawie znajduje się kielich z miarką (100ml) oraz słój o pojemności 2L wykonany ze stali nierdzewnej. Słój zawiera praktyczny uchwyt oraz gumową pokrywę z czujnikami bezpieczeństwa.

 Mycook Biochef

Dlaczego warto kupić BioChefMyCook? Porównanie z Thermomixem!

MyCook jest urządzeniem idealnym w kuchni. Dzięki oryginalnej książce kucharskiej, zawierającej 250 przepisów sprawia, ze gotowanie staje się dziecinnie proste!

Ale co czyni go lepszym od Thermomixa? Oto kilka przykładów!

 1. Pierwszą zaletą MyCook`a  jest duży ekran umożliwiający kontrolowanie pracy urządzenia i uzyskanie potrawy o idealnym smaku i konsystencji.
 2. Jego opatentowany silnik indukcyjny zapobiega dotykaniu jedzenia przez metalowe elementy. Zamiast tego potrawy podgrzewane są poprzez gorące powietrze, co sprawia, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie. Temperatura w trójwarstwowej, stalowej misie osiąga aż do 120 stopni Celsjusza!
 3. Czyszczenie urządzenia jest niesamowicie proste! Noże znajdujące się w misie posiadają opatentowany zacisk, dzięki któremu możliwe jest dokładne umycie ich bez zagrożenia zacięciem. Można je także wyjąć z misy by dokładniej wyczyścić resztki jedzenia.
 4. Urządzenie zaopatrzone jest w specjalne blokady uniemożliwiające start w momencie, gdy misa nie jest szczelnie zamknięta.
 5. W odróżnieniu od Thermomixa, pod misą znajdują się objęte patentem, dokładne wagi, mierzące w gramach.

MyCook jest idealnym pomocnikiem w naszej kuchni. Pomaga w wykonaniu prostych jak i skomplikowanych dań. W szybkim czasie wykonuje takie czynności jak ważenie, mieszanie, cięcie, miksowanie, mycie i co najważniejsze, gotowanie!

Dodatkiem do urządzenia jest autorska książka z przepisami podzielona na kategorie. Znajduja się w niej przepisy ułatwiające odkrywanie niezliczonych możliwości MyCook`a! W łatwy sposób przygotujesz sosy, makarony, zupy, oleje czy desery!

DANE TECHNICZNE:

Model: BCMC

Kolor: srebrny

Akcesoria: Sitko, mieszadło, szpatuła, taca parowa i książka z przepisami

Gwarancja: 3 lata                                

Waga: 5kg

Waga paczki: 7kg

Wymiary: 30cm x H 42cm x D 26cm

Moc: 600w silnik ostrzy, 1000w heating motor

Napięcie: 240v

Materiał: Stal nierdzewna

Maksymalna pojemność słoja: 2L

Temperatura: 40°-120°

PRZYKŁADOWY PRZEPIS:

Pierożki z szynką:

Czas przygotowania: 16 minut

Składniki:

 • 50g oleju
 • 120g cebuli
 • 150g szynki
 • 30g sosu sojowego
 • 200g śmietanki
 • 50g startego sera
 • 1 jajko

Przygotowanie:

 1. Podgrzej olej  (1 min w 120˚C, tryb ostrzy S)
 2. Uduś cebulę  (7 min w 120˚C, tryb ostrzy S)
 3. Dodaj szynkę  (2 min w 120˚C, tryb ostrzy S)
 4. Dodaj resztę składników   (6 min w 80˚C, tryb ostrzy 3)

Nadzienie zawijaj w ciasto na kształt pierożków. Całość usmaż. Gotowe!

 

   WARUNKI KREDYTOWE SANTANDER CONSUMER   

 

 

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 18.10.2015 są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu 0%, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 0 zł, całkowita kwota kredytu 2 000 zł, RRSO 0%, czas obowiązywania umowy 10 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 2 000zł, wysokość rat 200 zł.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

KALKULATOR RAT SANTANDER CONSUMER BANK

 

 

 

         WARUNKI KREDYTOWE BGŻ BNP PARIBAS         

 

 

 

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego dla całkowitej kwoty Kredytu Ratalnego w wysokości 2000 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 200 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0 zł, prowizją za zawarcie umowy 0 zł, prowizją za udzielenie kredytu 0 zł, odsetkami: 0 zł). Stan na dzień 27.05.2015 r.

CENTRAKO Wojciech Zborowski, występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz BGŻ BNP Paribas S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.bgzbnpparibas.pl

Oferujemy także dogodne raty 20 rat 0%

 

 

KALKULATOR RAT BGŻ BNP PARIBAS

Ocena 
2017-02-21

ok

Fajny sprzęt, poświęciłem tydzień aby zapoznać się ze możliwościami sprzętu i jeszcze wiele nie odkryłem. Doruwnuje Thermomixowi, zdecydowanie! Świetnej klasy sprzęt i nie jest gratem w mojej kuchni. Rodzinka przeszczęśliwa :)

Ocena 
2016-07-26

Rzeczywiście wymiata

Myślałam że to tylko przechwałki i reklama ale to urządzenie jest naprawdę lepsze od Thermomixa którego wszyscy już znają. Cena chyba zbliżona ale ten sprzęt jest naprawdę wielofunkcyjny nie tylko z nazwy !

Napisz swoją opinię!

Śledź nas na Facebooku