Lista produktów marki Angel Juicer

Marka Angel Juicer to lider wśród dwuślimakowych wyciskarek do soków. Firma istnieje na światowym rynku już od przeszło 30-stu lat. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło marce na stworzenie jakościowej linii wyciskarek do owoców i warzyw. Wyciskarka do soków Angel to dwuślimakowe rozwiązanie naszych problemów związanych z uciążliwym wyciskaniem owoców. Silnik sprzętu jest wyposażony w bieg wsteczny.

Gwarancja jakości!

Wyciskarki marki Angel posiadają pięcioletnią gwarancję na silnik! Producent zapewnia nas w ten sposób o wysokiej wytrzymałości i solidności sprzętu jakim z pewnością jest wyciskarka do soków Angel. Dzięki odpornym materiałom zastosowanym przy produkcji wyciskarek, będziemy mogli korzystać z naszego nowego sprzętu przez długie lata.

Wyciskarka do soków Angel - na zdrowie!

Odpowiednio dobrany sprzęt do wyciskania soków gwarantuje nam uzyskanie jak największej ilości wartości odżywczych i minerałów z owoców i warzyw. Wyciskarka do soków Angel umożliwi nam przygotowanie wielu kombinacji napojów bez ograniczeń. Zapoznaj się z poniższą ofertą najlepszych dostępnych wyciskarek na rynku i zacznij żyć zdrowo!

Dostępność: 995 W magazynie

Sito do wyciskarki Angel dedykowane do modelów Angel 5500, Angel 7500 i Angel 8500s Dzięki temu korpusowi - przystawce poszerzamy możliwości i funkcje wyciskarki do soków Angel dodatkowo o: robienie przepysznego i zdrowego masła orzechowego, homogenizację oraz mielenie. Sitko jest w cało ...

Wyciskarka do soków Angel 8500S - stal chirurgiczna
  • Tylko online
  • Wyprzedaż!
Dostępność: 3 W magazynie

Angel 8500s to najlepsza wyciskarka do soków na świecie. Najnowszy model najlepszej na świecie wyciskarki soku firmy Angel Juicers. Została wykonana w całości ze stali chirurgicznej, która jest super trwała i najbezpieczniejsza do kontaktu z żywnością. Wyciskarka do soków Angel 8500s to gwarancja wysokiej jakości sprzętu!

Wyciskarka do soków Angel 7500
  • Tylko online
  • Wyprzedaż!
Dostępność: 2 W magazynie

Wyciskarka do soków Angel 7500 jest niekwestionowanym liderem z 30 letnim doświadczeniem na rynku i najlepszą wśród dwu ślimakowych wyciskarek. Jest najbardziej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie i najlepszą do terapii Dr. Maxa Gersona. Jako następczyni modelu 5500 i została wyposażona w automatyczny bieg wsteczny umożliwiający cofnięcie surowca w razie zatkania się wyciskarki.

Korzystając ze strony, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.